اولین متلک گرشاسبی به طاهری و طارمی بعد از تحویل گرفتن پرسپولیس !

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: گروه ما نسبتاً خوب است اما تنها چیزی که ما را راضی می کند قهرمانی در آسیا است.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
سرپرست پرسپولیس-لیگ برتر-مدیر ورزشی-هیئت مدیره پرسپولیس

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  حمیدرضا گرشاسبی، در خصوص قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا و مشخص شدن همگروه‌های پرسپولیس در این بازی‌ها، گفت:

قرعه نسبتاً خوبی نصیب پرسپولیس شد اما این دلیل نمی‌شود که بخواهیم حریفانمان را دست کم بگیریم.ما با قدرت در همه بازی‌ها حاضر خواهیم شد و هیچ حریفی را دست کم نخواهیم گرفت. یکی از اهداف ما این است که اتفاقات فصل گذشته را جبران کنیم و با جدیت بیشتری در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شویم تا بتوانیم به فینال این رقابت‌ها برسیم.

وی ادامه داد:‌

حریفان ما در لیگ قهرمانان همگی خوب هستند، السد قطر، سال قبل نایب قهرمان قطر شد و امسال هم تا اینجا در رده سوم قرار دارد و یا اینکه تیم الوصل امارات سال گذشته به مقام دوم دست پیدا کرد و امسال هم تا اینجای کار صدرنشین لیگ امارات است. تیم نسف قارشی ازبکستان هم تیم خوب ازبکستانی است که در رده دوم کشورش قرار دارد و قطعا حریف دست و پا بسته‌ای برای ما نخواهد بود. همچنین تیم الفیصلی اردن اولین دوره‌ای است که به لیگ قهرمانان آسیا آمده اما قهرمانی‌های متعددی در کشورش دارد و مطمئناً ما با همه توان مقابل این تیم‌ها بازی خواهیم کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه چه آماده‌سازی برای این تیم در نظر خواهد داشت تا سرخ‌پوشان با شرایط خوبی وارد لیگ قهرمانان آسیا شوند، اظهار داشت:

روز شنبه یا یکشنبه جلسه‌ای فنی با آقای برانکو و دستیارانش خواهیم داشت قرار است او در این جلسه موارد فنی و چیزهایی که مدنظر دارد را عنوان کند. همچنین برانکو نام بازیکنانی که برای پرسپولیس در نظر دارد را به ما خواهد داد. شاید برخی‌ها عنوان کنند که ما از نقل و انتقالات محروم هستیم اما ما ناامید نیستیم و تا لحظه آخر تلاش خواهیم کرد. تا بلکه پنجره نقل و انتقالات برای ما باز شود. وکیل با تجربه‌ای گرفته‌ایم و پیگیر کارها هستیم تا اگر به لطف خدا پنجره نقل و انتقالاتی برای ما باز شد بتوانیم بازیکنان مدنظر کادر فنی را جذب کنیم. همچنین در این جلسه اردوهای آماده‌سازی و برنامه‌هایی که آقای برانکو مدنظر دارد را بررسی خواهیم کرد.

گرشاسبی تصریح کرد:

ما منتظر اعلام رأی دادگاه CAS هستیم و مدارک و مستندات خود را در اختیار وکیلمان قرار دادیم تا از حق باشگاه دفاع کنیم. فکر می‌کنم نهایتاً‌ تا یک ماه دیگر  جواب این مسئله را به ما بدهند.

وی درباره آخرین وضعیت تمدید قرارداد برانکو هم خاطرنشان کرد:

بحث تمدید قرارداد با آقای برانکو تمام شده است و در همان جلسه شنبه یا یکشنبه این قرارداد را تمدید خواهیم کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه چه تمهیداتی اندیشیده خواهد شد تا آماده‌سازی پرسپولیس و تیم ملی که در راه جام جهانی است تداخل نداشته باشد،‌گفت:

فدراسیون فوتبال در تلاش است تا این اتفاق بیفتد و قطعاً آنها باید تمهیداتی داشته باشند به هر حال اولویت برای همه ما تیم ملی در راه جام جهانی است و نباید این تیم آسیبی ببیند همانطور که ما برای پرسپولیس هزینه‌های زیادی انجام می‌دهیم و این تیم هم نباید دچار مشکل شود. باید یک اتفاق برد برد رخ بدهد تا هر دو تیم منتفع شوند.

وی در پایان در خصوص اینکه پیش‌بینی‌اش از عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا چیست‌،گفت:

تنها چیزی که ما را راضی می‌کند قهرمانی در آسیا است و همه ما به دنبال این مسئله هستیم. البته امیدوارم که اتفاقاتی مثل آن مسائلی که سال گذشته رخ داد انجام نشود چرا که سال گذشته با اتفاقاتی که برای مهدی طارمی رقم زدند پرسپولیس را لت و پار کردند و ضربه روحی و روانی سنگینی به تیم وارد شد. امیدوار هستم که امسال دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم و بتوانیم قهرمان آسیا شویم.