کیروش عقاب جدید آسیا این بار از ستقلال نه پرسپولیس !

سیدحسین حسینی با بازی های درخشانش درون دروازه استقلال می تواند یکی از مسافران تیم ملی ایران برای جام جهانی 2018 روسیه باشد.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
دروازه بان استقلال - استقلال تهران - لیگ برتر ایران

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  تیم فوتبال استقلال تهران موفق شد در آخرین دیدار از نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه 3 بر 0 سپاهان اصفهان را مغلوب کند.

سید حسین حسینی باز هم در دروازه استقلال روز خوبی را سپری کرد و با مهار ضربات سپاهانی ها در چند صحنه موفق شد دروازه استقلال را بسته نگه دارد. او حالا پنج مسابقه پیاپی است که در مسابقات لیگ گلی را دریافت نکرده است. آخرین بار علی علیپور در هفته دهم و در دربی تهران از روی نقطه پنالتی دروازه استقلال و حسینی را باز کرده بود. همچین آخرین گلی که حسینی در جریان بازی خورد در دیدار مقابل ذوب آهن و در هفته هفتم لیگ برتر بود و با این حساب عقاب جدید استقلالی ها هشت هفته پیاپی است که در جریان بازی گلی دریافت نکرده است.

حالا و بعد از نیمکت نشین کردن سید مهدی رحمتی در استقلال، حسینی با بازی های درخشانش در ترکیب این تیم امیدوار است چشم کارلوس کی روش را به خود جلب کرده باشد و یکی از دروازه بان های دعوت شده به تیم ملی در اردوی آینده باشد. باید دید آیا درخشش او در استقلال ادامه خواهد داشت و آیا حسینی می تواند یکی از مسافران جام جهانی لقب گیرد یا خیر.