حکایت غوره و مویز و باشوی کوچک استقلال !

غوره نشده مویز شدن ضرب‌المثل معروفی است که معنا و مفهوم آن نیاز به توضیح ندارد. چراکه بیشتر از آن‌که شنیده باشیم مصادیق بسیاری از آن را در جامعه با چشمان خود دیده‌ایم.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
احتمال حضور قائدی در بازی با سپاهان!

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) یکی از این موارد تلاش هواداران استقلال برای ناجی ساختن از جوان و شاید هم نوجوانی! است که از تکنیک فوق‌‌‌العاده‌ای برخوردار است و امید بسیاری به آینده وی می‌رود ولی امروز نمی‌تواند آنی باشد که هواداران انتظار دارند. 

کافی است تیم آبی‌ها یک نیمه نتیجه نگیرد تا سکوها یک‌صدا نام باشوی کوچک را فریاد بزنند و از مربی بخواهند او را به زمین بفرستد. بنده خدا شفر هم که می‌بیند در نتیجه‌‌گیری توفیق چندانی ندارد، بعد از چند بار مقاومت برابر فریادهای احساسی آبی‌ها لااقل تلاش می‌کند از این طریق دل هواداران را به دست ‌آورده و او را به زمین می‌فرستد. قائدی هم چند باری با توپ حرکات تکنیکی انجام می‌دهد بدون اثرگذاری خاص و همانی می‌شود که سایر هم‌تیمی‌هایش هستند‌‌؛ بی‌اثر و کم‌بهره. در این‌که مهدی قائدی فوتبالیست خوب و آینده‌داری است شکی نیست اما برای بزرگی کردن قبل از آن‌که تکنیک لازم باشد ظرفیت ذهنی و روانی لازم است که هنوز در او وجود ندارد. وی توان ذهنی به دوش کشیدن چنین بار روانی سنگینی را ندارد. خداییش وقتی طراوت بازی قائدی و تکنیک ناب او را می‌بینم حیفم می‌‌آید او هم مثل برخی دیگر از همین استعدادها حیف شود. اگر مراتب رشد صحیح و سلسله‌مراتبی برای وی ایجاد نشود یا به اصطلاح غوره نشده بخواهند او را مویز کنند همان بلایی بر سرش می‌‌آید که در گذشته باعث هرز رفتن استعدادهایی نظیر مجاهد خذیراوی، پیام صادقیان و امثالهم شد. اجازه دهید وی اول خودش را اثبات کند بعد از او قهرمان بسازید. آخر برادرجان! قدیمی‌ها خوب به یاد دارند که لباس تیم بزرگی مثل استقلال را به تن کردن این‌قدر آسان نبود. لطفاً آنرا ارزان نفروشید.

همرسانی نوشتار: