استقلال و پرسپولیس دوست داشتنی و منتقدان بی انصاف عادل !

پرسپولیس قهرمان نیم‌فصل شد و به حق خود هم رسید.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
دربی

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) در این قهرمانی نمی‌توان نقش برجسته سیدجلال حسینی را نادیده گرفت.

  1. از وقتی او برگشته پرسپولیس حتی یک گل هم نخورده که این مسئله نمی‌تواند اتفاقی باشد. استقلال هم دیروز نشانه‌هایی از پیشرفت را بروز داد و گل‌های زیبایی زد تا لیگ در سرمای هوا گرم‌تر از قبل شود. شاید اگر شفر چند هفته زودتر می‌آمد یا از ابتدای فصل تیم را خودش می‌بست، استقلال هم امروز جزو مدعیان قهرمانی بود.
    حداقل در آن صورت می‌شد یقه شفر را گرفت و گفت این چه مهاجمانی است که تو خریده‌ای ولی به هر حال او باید با همین تیم جلو برود و البته 3، 4 مهره خوب به خصوص در فاز هجومی بخرد. فراموش نکنیم که استقلال در آسیا کار بسیار سختی پیش رو دارد.
  2. در مورد ماجرای حضور فیگو در برنامه 90، عادل فردوسی‌پور توضیحات خودش را دارد. او به اندازه کافی تریبون دارد که از خودش دفاع کند ولی انصافاً در این ماجرا عادل مظلوم واقع شد.
    دعوت از فیگو با هر مکانیزمی و هر هزینه‌ای که بود ارزشش را داشت و اکثر کسانی که از او انتقاد کرده و ماجرا را سیاسی می‌کنند یا به زلزله ربط می‌دهند، دقیقاً نمی‌دانند فوتبال را 11 به 11 بازی می‌کنند یا 8 به 8! به هر حال در هر واکنشی باید انصاف را در نظر گرفت. ضمن اینکه اهل فن باید در مورد هر مسئله‌ای صحبت کنند نه فلان هنرپیشه‌ای که...