حالا نوبت برانکو تایم پرسپولیس است ! + عکس ها

تیم برانکو در نیم‌ساعت پایانی مسابقات این فصل، 14 گل زده است.

  1. ۲ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
زمان تمدید قرارداد برانکو مشخص شد
نوداد -

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) با گذشت چند هفته از لیگ و خلوت‌تر شدن برنامه بازی‌های پرسپولیس، تیم برانکو جان تازه‌ای گرفت. برانکو که روی بدنسازی پیش‌فصل و بین بازی‌ها اعتقاد ویژه‌ای دارد، حالا ثمره کارش را می‌بیند. پرسپولیس در این هفته‌ها دوباره قبراق شده است. 

تیم برانکو به خودباوری رسیده و بازیکن‌ها تا آخرین لحظه بازی باور دارند که می‌توانند برنده مسابقه باشند. اتفاقی که باعث شده پرسپولیس در هفته‌های اخیر، بیشتر از هر زمانی در دقایق پایانی گل بزند. پرسپولیس در دقیقه 95 برنده بازی بزرگ با پارس‌جنوبی‌جم شد. در این هفته دقیقه 81 گل زد و برانکو در فتح رشت هم موفق بود. حتی در هفته گذشته که دو گل به ذوب‌آهن زده بودند هم خبری از خستگی در ساق بازیکنان پرسپولیس نبود و این تیم در بین دقیقه 70 تا 80 دو گل دیگر هم به تیم قلعه‌نویی زد.

اگر تیمی یک ساعت برای گل نخوردن از پرسپولیس مقاومت کرده باشد، دلیلی بر توقف پرسپولیس نیست. تیم برانکو در لیگ این فصل، 10 گل‌اش را در نیم‌ساعت پایانی بازی‌ها زده است. در حالی که در این بازه فقط سه بار دروازه‌اش باز شد.

بازه‌بندی گل‌های پرسپولیس در لیگ برتر

جدول

فقط در لیگ برتر نیست که پرسپولیس پایانی طوفانی دارد. در دیدار جام حذفی هم پرسپولیس دو گل‌اش را در دقایق 73 تا 90 به ثمر رساند. در دیدار سوپرجام هم یکی از سه گل‌اش در دقیقه 84 زده شد. حتی کامبک‌رویایی پرسپولیس ده نفره مقابل الاهلی هم روی گل‌های دقایق 82 و 94 بود.

بازه‌بندی گل‌های پرسپولیس در تمام بازی‌های این فصل