فقط یک نکته در مورد نوراللهی

پس مهرداد پولادی حق داشت که رفت و برنگشت !

وضعیت احمد نوراللهی همچنان نامشخص است. در حالی که ابتدا گفته می‌شد خدمت سربازی این بازیکن با توجه به کسورات قابل توجهی که دارد در آغاز فصل پاییز به پایان می‌رسد، این اتفاق رخ نداد.

  1. ۱۱ ماه،۳ هفته قبل
فقط یک نکته در مورد نوراللهی/ نگذارید مردم به «پولادی»ها حق بدهند

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) بعدها سردار کمالی مصاحبه کرد و گفت خدمت هافبک میانی پرسپولیس روز 30آذر خاتمه خواهد یافت، اما با وجود فرا رسیدن تاریخ موعود این بازیکن همچنان بلاتکلیف است. او که مدتی صبح‌ها در پادگان و بعدازظهرها با پرسپولیس تمرین می‌کرد، اخیرا مجبور به ترک تمرینات سرخپوشان شده. 

در مورد نوراللهی حتی این زمزمه هم به گوش می‌رسد که او باید سه ماه دوره آموزشی‌اش را بگذراند و بعد ترخیص شود؛ شایعه‌ای که در نوع خودش خیلی عجیب است، چرا که سربازان وظیفه معمولا دوره آموزشی را در ابتدای خدمت پشت سر می‌گذارند، نه در پایان آن! جالب‌تر از همه اینکه حتی مسوولان نظام وظیفه مثل کمالی و باران‌چشمه هم در مورد این بنده خدا مواضع متناقضی دارند.

به هر حال نوراللهی این روزها به شکل عجیبی سردرگم است و در حالی اسم «سرباز» روی او گذاشته شده که اصلا کسی نمی‌داند او سرباز کجاست و الان دقیقا به چه کسی و با چه شکلی دارد خدمت می‌کند! امروز پنجم دی، دقیقا یک سال از زمانی که نوراللهی خودش را به باشگاه تراکتورسازی معرفی کرد می‌گذرد، هرچند شاید او در آن زمان تصورش را هم نمی‌کرد خدمت سربازی‌اش چنین سرنوشت عجیبی پیدا کند. 

به هر حال خوب است مسوولان محترم در مورد نوراللهی که سر وقت و بدون حاشیه خودش را معرفی کرده، حداقل شفافیت داشته باشند و به طور صریح جزییات خدمتی این بازیکن را اعلام کنند. فراموش نکنیم اگر یکی مثل مهرداد پولادی را به خاطر فرارش از کشور و گریز از سربازی ملامت می‌کنیم، نباید رفتارها با بازیکن جوانی که کاملا به مقررات احترام گذاشته اینطور باشد. کاری نکنیم که در مدل دوگانه «نوراللهی- پولادی»، برخی فکر کنند پولادی سود کرده و امثال نوراللهی‌ها به خاطر پایبندی به قوانین زیان دیده‌اند.