مشکل عجیب چلسی در ساخت ورزشگاه میلیارد دلاری اش ! + عکس

یکی از همسایه های ورزشگاه جدید چلسی, از ساخت این ورزشگاه شکایت کرده است و شاید باشگاه چلسی در ادامه کار با مشکلی جدی همراه شود!

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
مشکل عجیب چلسی در ساخت ورزشگاه میلیارد دلاری اش! عکس

به گزارش سرویس فوتبال خارجی نوداد (سکوی اجتماعی خبر) در حالی که چلسی به دنبال ساخت گرانقیمت ترین ورزشگاه اروپاست، ساخت این ورزشگاه با مشکل عجیبی روبرو است.

ساخت این استادیوم برای رومن آبراموویچ، حدود 1 میلیارد پوند هزینه خواهد داشت و به گرانقمیت ترین ورزشگاه اروپا تبدیل می‌شود. با این حال ساخت این ورزشگاه با مشکلی عجیب و نادر روبرو است.

یکی از خانه هایی که در نزدیکی این ورزشگاه قرار گرفته، از سازنده ورزشگاه به شهرداری لندن شکایت کرده که ساخت این ورزشگاه، مانع تابش نور به خانه او می‌شود. طبق ادعای بی بی سی، در ماه می سال گذشته میلادی، این شکایت تحویل شهرداری لندن شده و صادق خان، شهردار لندن، بدون بررسی، این موضوع را تایید کرده است. در حقیقت این خانواده معتقد هستند  که ساخت ورزشگاه، باعث ایجاد سایه روی خانه آنها می‌شود.

طرح ورزشگاه جدید چلسی و همسایه شاکی

خانه ای که در عکس بالا با دایره قرمز مشخص شده، با ساخت ورزشگاه، از لحاظ نورگیری دچار مشکل می‌شود و شکایت آنها از ساخت ورزشگاه ممکن است پروسه ساخت را به کلی دچار دردسر کند.
همرسانی نوشتار: