آقای گل از استقلال کنار گذاشته شد !

سجاد شهباززاده در طول هفته‌های گذشته مورد توجه چند باشگاه قرار گرفت اما هر بار مذاکره‌ای رسمی برای جذب این بازیکن صورت گرفت با سکوت استقلالی‌ها مواجه شد چون نه خود سجاد تمایلی به جدایی در این شرایط داشت نه وینفرد شفر که هنوز مهاجم جدیدی به خدمت نگرفته بود.

  1. ۱۱ ماه قبل
شهباززاده از استقلال کنار گذاشته شد

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  این بازیکن درست از روزی که استقلال را به مقصد ترکیه ترک کرد روند نزولی‌‌اش آغاز شد تا جایی که در آلانیااسپور تنها یک بار موفق به گلزنی شد و بیشتر هفته‌ها نیمکت‌نشین یا سکونشین بود. بعد هم در بازگشت به ایران در ترکیب نفت تهران چندان آمار خوبی ثبت نکرد و تنها یک بار آن هم در فینال حذفی برای علی دایی گلزنی کرد. در ابتدای فصل منصوریان به امیدی که سجاد بتواند جای خالی کاوه رضایی را پر کند رأی به بازگشت دوباره شهباززاده داد تا او صاحب پیراهن شماره 10 شود غافل از اینکه چشمه گلزنی این مهاجم اردبیلی خشک شده است.

بعد از نزدیک به دو ماه کار با وینفرد شفر سرانجام پیرمرد آلمانی قید همکاری با شهباززاده را زد و قبل از بازی با سایپا رسماً به این مهاجم اعلام کرد جایی در برنامه‌های تاکتیکی او برای ادامه فصل ندارد از همین‌رو بهتر است در کوتاه‌ترین زمان ممکن تصمیمی لازم برای آینده خود اتخاذ کند. گفته می‌شود در آخرین جلسه تمرینی استقلال شفر به شهباززاده اعلام کرده دیگر نیازی نیست در تمرینات حضور داشته باشد به همین خاطر مجاز است با تیم‌های خواهان خود وارد مذاکره شود. به همین خاطر دیروز شهباززاده نه تنها در اردوی استقلال حضور نداشت بلکه با ناراحتی تمام با حضور در کلینیک فیزیوتراپی استقلال مشغول درمان آسیب‌دیدگی خود بود. کنار گذاشتن سجاد شهباززاده از استقلال می‌تواند به این معنا باشد که سرمربی آلمانی با گزینه مد نظر خود برای تقویت خط حمله به توافق رسیده که باید منتظر ماند و دید این گزینه چه کسی خواهد بود.

***

با این تفاسیر می‌توانیم منتظر حضور شهباززاده در یکی از تیم‌های خواهانش باشیم جایی که از امیر قلعه‌نویی و ذوب‌آهن به عنوان محتمل‌ترین گزینه نام برده می‌شود بلکه این مهاجم اردبیلی بتواند زیر نظر مربی سابق خود دوباره اوج بگیرد و ثابت کند هنوز به پایان خط نرسیده است. از سوی دیگر استقلال که در این هفته‌ها بدون شهباززاده نتایج فوق‌‌العاده‌ای کسب کرده نیز بدون شک جای خالی شماره 10 را با مهاجمی خارجی پر خواهد کرد که آخرین اخبار از معرفی جانشین سجاد تا فردا شب حکایت دارد، بازیکنی که در سکوت رسانه‌ای و بدون جنجال مراحل عقد قرارداد با او در جریان است تا قبل از ارسال فهرست اسامی استقلال به کنفدراسیون فوتبال آسیا جذب او نهایی شود.

همرسانی نوشتار: