ژوزه سر پرسپولیس کلاه گذاشت !

پرونده ژوزه همان طور که باشگاه پرسپولیس می گوید تمام شده است. امیدواریم چنین باشد و تمام پرونده های مالی این باشگاه هم در ادامه کار ختم به خیر شود.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
ژوزه سر پرسپولیس کلاه گذاشت؟

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) هر چقدر از میزان بدهی های تلنبار شده پرسپولیس کاسته شود به سود این باشگاه است اما یک خواهش؛ خواهشی ویژه از این سرپرست جدید،هیات مدیره فعلی و افرادی که بعدها در پرسپولیس عهده دار مسولیت می شوند؛

شما را جان هر کسی که دوست دارید برای باشگاه وکیل و مشاور حقوقی بین الملل استخدام کنید. لطفا در انتخاب های خود به شدت دقت کنید.

تجربه نشان داده فوتبال ما تخصصی در زمینه آوردن مربیان و بازیکنان خارجی ندارد. خروجی کار اصولا جالب نیست؛ بنابراین هر کاری می کنید پدر این باشگاه های بزرگ را در نیاورید.

این قدر از خودتان بدهی بر جا نگذارید. کلاهی که با حضور ژوزه در فوتبال ایران بر سر پرسپولیس رفت آن قدر گل و گشاد است که تا سال های سال باید برای همه مدیران درس عبرت باشد. البته ژوزه به دلیل بی اطلاعی و ناآگاهی مدیران وقت پرسپولیس تا سنت آخر پولش را از پرسپولیس گرفت؛ در غیر این صورت اگر بلد بودیم چگونه با او قرارداد ببندیم هیچ وقت چنین غرامت و تاوانی پس نمی دادیم!

همرسانی نوشتار: