خبر خوش برای استقلال در آستانه بازی با پدیده !

سعید جلالی‌راد جوان اما پرانگیزه با توجه به نرسیدن شهاب گردان مصدوم، تنها گزینه سرمربی پدیده برای بازی با استقلال تهران خواهد بود.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
 گلر جوان پدیده تنها گزینه روی میز مهاجری

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ، سعید جلالی‌راد که این روزها در غیاب شهاب گردان عهده‌دار حفاظت از دروازه پدیده است، پس از کلین شیت برابر صنعت نفت در آبادان، در برابر استقلال خوزستان هم می‌توانست این کار را انجام دهد که شاید غفلت مدافعین پدیده و عدم پیش‌بینی مناسبش در گرفتن توپ ریباند باعث شد تا این فرصت را از دست دهد.

جلالی‌راد در دقیقه 42 موفق شد تا ضربه سر سنگین عیسی کولی بالی از روی شش قدم که به زمین هم برخورد کرد را مهار کند اما فرود آمدن توپ در خلاء مدافعین پدیده باعث شد تا ریباند آن را وحید نامداری به طاق دروازه پدیده بچسباند تا به این شکل جلالی‌راد موفق به انجام کار سخت‌تر و ناکام در کار سخت خود در بازی با استقلال خوزستان شود.

گلر جوان پدیده که همچنان مورد وثوق مهاجری است می‌تواند باز هم گزینه مطمئن مشهدی‌ها در بازی با استقلال تهران باشد چراکه به لحاظ توانایی‌های فردی و تکنیکی درون دروازه، فاصله معناداری با گلر سوم ارمنی این تیم دارد.