اسطوره پرسپولیس: پیش دادستان کل کشور می‌روم !

چند ماهی است که از زلزله غرب کشور می‌گذرد و حالا به شب‌های عید نزدیک می‌شویم آن هم در سرمای شدید هوا.

  1. ۱۰ ماه قبل
دایی: پیش دادستان کل کشور می‌روم

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) دیگر کسی از زلزله‌زدگان غرب کشور یادی نمی‌کنند و خبری از سوی رسانه‌ها درخصوص کارهای صورت گرفته برای مردم زلزله‌زده منتشر نمی‌شود. انگار مسوولان دچار آلزایمر خودخواسته شده‌اند ولی یک نفر است که هموطنانش را فراموش نکند، آن هم با وجود مشغله‌های فراوان شغلی و ذهنی‌ای که دارد؛ بله علی دایی هنوز هم به فکر زلزله‌زده‌هاست و با تمام سنگ‌اندازی‌ها پا پس نمی‌کشد و به هموطنانش کمک می‌کند.

روز گذشته خبری به دست ما رسید که تعجب‌آور و غیرقابل هضم بود. دادستانی از مشهد حساب‌های مردمی‌ای را که علی دایی در اینستاگرامش اعلام کرده بود تا مردم برای کمک به زلزله‌زدگان به آن حساب‌ها رجوع کنند، را مسدود کرده است. اینکه شخصی مثل علی دایی بخواهد به هموطنان زلزله‌زده‌اش کمک کند و حسابش مسدود شود، از عجایب روزگار است. برای همین با علی دایی تماس گرفتیم و متاسفانه شهریار این ماجرا را تایید کرد: «خیلی ما را اذیت کردند. حساب‌های مردمی‌ را مسدود کردند. الان که با شما صحبت می‌کنم شماره حسابی که داده بودیم تا مردم به هموطنانشان کمک کنند، مسدود شده است.»

از علی دایی پرسیدیم علت این کار چیست و چرا باید این حساب مسدود شود که با ناراحتی جواب داد: «سعی می‌کنم در اولین فرصت جلسه‌ای با دادستان کل کشور داشته باشم و دلیل این کار را از ایشان بپرسم. از روز اول شفاف کار کردیم و دادستانی از همان روز در جریان تمام کارهای ما بود و تمام موجودی را چک می‌کرد. مردم نگران نباشند تا ریال آخر را به زلزله‌زدگان داده و حساب پس می‌دهیم. مردم بدانند که علی دایی امین آنهاست. یک بار از اصفهان حساب را مسدود کرده‌اند و حالا هم از مشهد.»

همرسانی نوشتار: