معنی واقعی پیام کیروش به جادوگر پرسپولیس مشخص شد !

آنچه کارلوس کی‌روش همزمان با مناظره علی کریمی و ساکت روی فیسبوک خود گذاشت که کاش نمی‌گذاشت و برای محکم‌کاری به عادل پیامک فرستاد که کاش نمی‌فرستاد، در آن شتاب و اضطراب برنامه زنده و وسط هراس عادل که مبادا حرفی زده شود و تغاری بشکند (!) بد ترجمه شد و بر سوءتفاهم‌های موجود میان کریمی و کارلوس افزود.

  1. ۱۰ ماه قبل
حرف کارلوس «بد» ترجمه شد

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  کی‌روش در پیام اصلی‌اش به کریمی نگفته بود بزدل... او فقط ادعای کریمی مبنی بر این که مربی تیم ملی پسرخوانده اوست و مدرک نداشته را تهمت جعلی و بزدلانه نامید اما این‌گونه برداشت شد که او به کریمی گفته بزدل... طبیعی است چنین وصله‌ای به جادوگر نمی‌چسبد. شما می‌توانید به کریمی لقب شجاع‌دل ندهید اما نمی‌توانید او را ترسو بنامید. کریمی هیچ میانه‌ای با ترس ندارد که اگر داشت به برنامه زنده نمی‌رفت و مثل ارتش یک‌نفره به یک گردان نمی‌زد.

کی‌روش می‌خواست به کریمی بگوید حرف‌هایت را رودررو به خودم بزن،‌ با خودم صحبت کن اما کاش همین حرف‌ها را وقت دیگری می‌گفت. سرمربی تیم ملی زمان خوبی را برای زدن حرفش انتخاب نکرد و مردم تصور کردند او در دفاع از فدراسیون فوتبال وارد دعوا با کریمی شده است.