سوژه شدن اظهارات مایلی‌کهن توسط بازیکنان استقلال ! + عکس

تمرین تیم فوتبال استقلال در حالی در سالن وزنه برگزار شد که بازیکنان در خصوص اظهارات سرمربی پیشین تیم ملی صحبت می‌کردند.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
اخبار کوتاه استقلال|سوژه شدن اظهارات مایلی‌کهن، اعلام برنامه تمرینی و بازگشت افتخاری + عکس

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  تمرین تیم فوتبال استقلال پس از تساوی شب گذشته مقابل الریان قطر، امروز در سالن وزنه برگزار شد. قرار بود بازیکنان ذخیره راهی چمن شوند، اما به دلیل طوفان شن، این بازیکنان به هتل برگشتند. در سالن وزنه، وینفرد شفر هم حضور داشت و دقایقی هم با روزبه چشمی صحبت کرد.

اخبار کوتاه استقلال|سوژه شدن اظهارات مایلی‌کهن، اعلام برنامه تمرینی و بازگشت افتخاری + عکس

مایلی‌کهن سوژه شد اظهارات روز گذشته محمد مایلی‌کهن در خبرگزاری تسنیم، موضوعی بود که بازیکنان در رابطه با آن صحبت می‌کردند. مایلی‌کهن در این گفت‌وگو از کارلوس کی‌روش انتقاد کرده و گفته بود بزدل جد و آباد او هستند، نه کریمی! همچنین مناظره کریمی با محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال هم یکی از بحث‌های بازیکنان استقلال بود.

بیشتر بخوانید: طوفان شن استقلالی‌ها را فراری داد!

اعلام برنامه تمرینی و سفر به عمان قرار است بازیکنان عصر امروز استراحت کنند و از فردا تمرینات پیگیری شود. تمرین تا دو روز آینده ساعت 18 به وقت محلی در زمین السد برگزار خواهد شد. تمرین استقلال شنبه در نوبت صبح برگزار شده و شب راهی مسقط عمان خواهند شد. استقلال سه شنبه اول اسفند ماه در دومین بازی باید به مصاف الهلال عربستان برود. این بازی به میزبانی استقلال در عمان برگزار خواهد شد.

بازگشت مدیرعامل و معاون باشگاه در سفر استقلال به دوحه، رضا افتخاری مدیرعامل، جواد قراب عضو هیئت مدیره، پندار توفیقی معاون ورزشی و اکبر کارگر جم پیشکسوت و عضو کمیته فنی استقلال حضور داشتند. شب گذشته، قراب و کارگر جم به تهران بازگشتند و قرار شده افتخاری و توفیقی هم امروز به تهران بازگردند. ضمن اینکه افتخاری و توفیقی برای بازی برابر الهلال چند روز دیگر راهی عمان خواهند شد. از طرف افتخاری، به بازیکنان پول توجیبی 500 دلاری و به برخی از اعضا نیز 300 دلار داده شد.