کیروش به دنبال برد مقابل جادوگر پرسپولیس !

سرمربی تیم ملی ایران بعد از دو روز سکوت در یک بیانیه تازه جبهه جدیدی را علیه علی کریمی گشود.

  1. ۱۰ ماه قبل
کی‌روش می‌خواهد بازی را از کریمی ببرد

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ، در شرایطی که کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران که خشمگین از صحبت‌های علی کریمی در برنامه نود، پاسخگویی مستقیم را درخواست داشت؛ اما از سوی عادل فردوسی پور نسبت به این کار منع شده بود، این بار در بیانیه‌ای تاکید کرد در برنامه نود حضور خواهد یافت و به همه ابهامات و سوالات پاسخ می‌دهد.

او با اعتماد به نفس و از موضع همیشگی خود کوتاه نیامده و اعلام کرده تمام اتهامات غیر حقیقی علی کریمی را ثابت می‌کند و سپس با انجام این کار، علی کریمی موظف است نسبت به اتهاماتی که به او داشته عذرخواهی کند و در عین حال از فدراسیون فوتبال نیز خواسته تا اگر او حرف‌های خود را در این برنامه اثبات کرد، آن وقت شکایت قضایی را از علی کریمی در دستور کار قرار بدهد.

به این ترتیب سرمربی تیم ملی ایران، دور تازه‌ای از نبرد را علیه محبوب‌ترین ترند فوتبال ایران در هفته گذشته خواهد گشود و این شانس را دارد در فضای باز و بدون منتقد بازی را به سود خود تمام کند.

کی‌روش که از گذشته نشان داده فردی مسلط به ادبیات و اقناع افکار عمومی فوتبال ایران است، خشمگین و آشفته از اتفاقات برنامه نود، حالا تنها و تنها برای بردن این بازی به میدان خواهد آمد.

البته علی کریمی نیز در تازه‌ترین پیام خود اقدام کی‌روش برای حضور در برنامه نود و پاسخگویی به حرف‌های او را خوب توصیف کرده و گفته علاقه‌مند به آمدن دوباره به این برنامه است.

حضور کی‌روش در برنامه نود و پاسخگویی به سوالات علی کریمی می تواند یک بُرد بزرگ برای عادل فردوسی‌پور باشد که در ماه‌های گذشته چالش جدی‌ای را در بین طرفداران برنامه نود تجربه کرد، اما با این دو برنامه جنجالی مجددا خود را در کانون توجهات قرار می‌دهد.