چرا حریف پرسپولیس بازیکن نخرید ؟

باشگاه الوصل نیاز مبرمی برای تقویت داشت اما آن ها نتوانستند بازیکنی بخرند.

  1. ۱۰ ماه قبل
چرا حریف اماراتی پرسپولیس بازیکن نخرید؟

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ، الوصل امارات که پیشینه خوبی  در فوتبال این کشور دارد، در فصل جاری لیگ قهرمانان با تیم های پرسپولیس، السد و نسف قارشی در یک گروه قرار دارد.

آن ها اولین دیدار خود را در خانه واگذار کرده اند و‌ این مطابق پیش بینی های کارشناسانی است که عقیده داشتند الوصل علی رغم تیم خوبی که دارد، در برخی نقاط دچار ضعف است. انتظار می‌رفت در زمستان مشکلات دفاعی را برطرف کنند اما این چنین نشد. شب گذشته در برنامه ابوظبی اسپورت، مسئول نقل و انتقالات باشگاه الوصل و یکی از کارشناسان فوتبال امارات در همین خصوص صحبت هایی داشتند.

این روزنامه نگار در واکنش به باخت خانگی مقابل السد از نماینده باشگاه الوصل پرسید؛ دقیقا چرا تیمتان را تقویت نکردید؟ او پاسخ داد: باشگاهها با ما همکاری نکردند. مثلا دروازبان چهارم ما مصدوم شد و ما با باشگاه های مختلف برای خرید یک دروازبان معمولی مذاکره کردیم؛ اما آن ها گفتند در ازای دادن دروازبانشان، لیما ستاره تیم را به ما بدهید . این ادعا البته کمی عجیب به نظر می رسید، هواداران این تیم در شبکه های اجتماعی از این توجیه خرده گرفته اند .