غلامی: بهانه ای نداریم

برای نبردن آرژانتین, بهانه نداریم

شرایط نظم و انضباط در بازی های المپیک با دیگر رقابت ها متفاوت و همه چیز سخت تر از قبل است. چنین تجربه ای را در بازی های آسیایی بدست آوردیم و همین موضوع تا حدی زیادی به ما کمک کرد.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
تیم ملی والیبال ایران

به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، عادل غلامی پیش از مسابقه تیم ملی والیبال مقابل آرژانتین در بازی های المپیک 2016 ریو اظهار داشت: امسال دو بار مقابل آرژانتین بازی کردیم و می دانیم که تیم قدرتمندی است به خصوص اینکه فاکوندو کونته هم به تازگی به ترکیب بازیکنان این تیم اضافه شده است.

وی گفت: در دو مسابقه لیگ جهانی به زحمت آرژانتین را شکست دادیم و حتی در تهران که حمایت هواداران را نیز داشتیم مقابل این تیم به مشکل خوردیم اما این مسائل نمی تواند بهانه ای برای نبردن ما باشد.

غلامی خاطرنشان کرد: سفری که چند روز پیش از آغاز بازی های المپیک به ریو داشتیم باعث شد که بدن های ما با شرایط این شهر آشنا شود و با آمادگی بالاتری وارد مسابقات شویم.

وی گفت: شرایط نظم و انضباط در بازی های المپیک با دیگر رقابت ها متفاوت و همه چیز سخت تر از مسابقات عادی است. چنین تجربه ای را در بازی های آسیایی داشته ایم و همین موضوع تا حدی به ما کمک کرد.
همرسانی نوشتار: