آرژانتین را شکست دهیم

موسوی: به صعود از گروه امیدواریم

موسوی(مدافع تیم والیبال کشورمان) گفت: خیلی امیدوارم که از گروه خودمان در المپیک صعود کنیم و در مرحله یک چهارم نهایی باید هر قدر که توان داریم بگذاریم تا در جمع چهار تیم برتر قرار گیریم و شاید حتی بتوانیم مدال هم کسب کنیم.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
موسوی

 به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سید محمد موسوی پیش از آغاز مسابقات والیبال بازی های المپیک اظهار داشت: یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما است زیرا فضای المپیک با تمام مسابقاتی که تا کنون در آن شرکت کرده ایم متفاوت است. قطعا همه تیم ها آماده تر از لیگ جهانی وارد این مسابقات می شوند و آرژانتین هم با اضافه شدن فاکوندو کونته بهتر از گذشته بازی می کند

وی ادامه داد: اگر توانایی واقعی خود را ارائه کنیم می توانیم آرژانتین را شکست دهیم و با روحیه بالاتری به ادامه مسابقات فکر کنیم.

موسوی خاطرنشان کرد: تیم هایی مانند ایران و آرژانتین در بازی های المپیک چیزی برای از دست دادن ندارند و برای ثابت کردن توانایی های خود در المپیک به میدان می روند. ما فشار کمتری نسبت به تیم های بزرگ تحمل می کنیم اما این موضوع به معنای ساده بودن کار ما نیست.

وی گفت: در لیگ جهانی دو بار با نتیجه سه بر دو آرژانتین را شکست دادیم و همه می دانند که مسابقه ای که به ست پنجم کشیده می شود ممکن است به سود هر تیمی به پایان برسد و نمی تواند برد در مسابقه بعدی را تضمین کند.

مدافع میانی تیم ملی اظهار داشت: خیلی امیدوارم که از گروه خودمان در المپیک صعود کنیم و در مرحله یک چهارم نهایی باید هر چه در توان داریم بگذاریم تا به جمع چهار تیم برتر صعود کنیم و شاید حتی بتوانیم مدال هم کسب کنیم.

 
همرسانی نوشتار: