ایران 0 _ 3 آرژانتین

شروع ناامیدکننده والیبال ایران در المپیک

لوزانو: من باید بازیکنانم را برای بازی بعد ریکاوری کنم. بازی اول برابر کشورم آرژانتین خیلی سخت بود. معروف: می‌توانستیم بهتر شروع کنیم اما نشد؛ امیدوارم برای بازی بعد بهتر باشیم.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
والیبال ایران

تیم ملی والیبال ایران در بازی نخست خود در المپیک ریو بامداد امروز دوشنبه، با نتیجه 3 بر صفر مغلوب آرژانتین شد.

رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از باخت 3 بر صفر مقابل آرژانتین گفت: « ما در حمله خوب نبودیم؛ من باید بازیکنانم را برای بازی بعد ریکاوری کنم. بازی اول برابر کشورم آرژانتین خیلی سخت بود.»
 

او در ادامه افزود: « شکست تیم ما مقابل آرژانتین به خاطر فشار روانی المپیک نبود بلکه به خاطر اشتباهات تکنیکی و تاکتیکی خودمان باختیم.»

سعید معروف پس از شکست 3 بر صفر تیم ملی والیبال ایران برابر آرژانتین در بازیهای المپیک گفت: می توانستیم بهتر شروع کنیم اما نشد.

این ملی پوش تأکید کرد: « بازی سختی مقابل آرژانتین داشتیم و می‌توانستیم بهتر شروع کنیم اما نشد. حریف ما در سرویس قوی بود و من به آنها تبریک می گویم. امیدوارم برای بازی بعد بهتر باشیم.»

محمد موسوی، مدافع وسط تیم ایران در این بازی 10 امتیاز (شش اسپک، سه دفاع و یک امتیاز سرویس) برای تیم کشورمان کسب کرد. برای آرژانتین هم فاکوندو کونته 21 امتیاز به‌دست آورد.

تیم ایران در بازی دوم خود در المپیک 2016 ریو از ساعت 35 دقیقه بامداد روز چهارشنبه 20 مرداد به مصاف تیم ملی لهستان خواهدرفت.

سی و یکمین دوره بازیهای المپیک با حضور بیش از 10 هزار ورزشکار از 206 کشور جهان از 15 تا 31 مرداد به میزبانی شهر ریودوژانیرو در برزیل برگزار خواهد شد. کاروان ورزشی ایران در دوره قبلی المپیک با کسب 12 مدال (4 طلا، 5 نقره و 3 برنز) به عنوان هفدهمی دست پیدا کرد.
همرسانی نوشتار: