خطرناک ترین سلفی جهان

اعدام ورزشکار کره شمالی به جرم انداختن عکس سلفی

در خلال بازی های المپیک دو بانوی ژیمناستیک کار از دو کشور کره شمالی و جنوبی، کنارهم می ایستند و عکسی سلفی می گیرند؛ و اکنون خبری مبنی بر اعدام دختر ژیمناست کره شمالی به جرم انداختن عکس سلفی با ورزشکار کره جنوبی منتشر شده است.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
سلفی ورزشکاران کره شمالی و جنوبی

رئیس کمیته جهانی در مراسم افتتاحیه المپیک ریو 2016 از روح صلح و همبستگی در بزرگترین رویداد ورزشی جهان سخن گفت و بر جمله ی «یک دنیا یک رویا» شعار همیشگی رقابت های المپیکی تأکید کرد. المپیک جایی است که بهترین ورزشکاران جهان از سرتاسر دنیا دور هم جمع می شوند و در یک دهکده کوچک مدت نسبتا طولانی را با هم می گذارنند. بودن در کنار دوستان جدید درعین رقابت با همان دوستان در بالاترین سطح ورزشی، المپیک را تبدیل به یکی از بزرگترین رویدادهای جهانی کرده است.

اتفاق مهم در روز اول رقابت ها، صمیمیت دو دختر ژیمناستیک کار از کشورهای کره جنوبی و کره شمالی بود که تصاویر ثبت شده از این دو برای همه رسانه ها جذاب بود. آنها حالا بدون جنگ و در آرامش کنار هم هستند اما میدان بالاترین رقابت ورزشی را تجربه خواهند کرد.

در خلال بازی های المپیک دو بانوی ژیمناستیک کار این دو کشور آسیایی، بدون کینه و دشمنی و فارغ از هیاهوهای سیاسی کنار هم می ایستند، لبخند می زنند و عکسی سراسر از مهر را با هم به یادگار می گذارند.


و اکنون تنها یک روز پس از انتشار این خبر و عکس این دو ژیمناست، برخی افراد و کانال ها در فضای مجازی، خبری منتشر کرده اند مبنی بر اعدام دختر ژیمناست کره شمالی به جرم انداختن عکس سلفی با ورزشکار کره جنوبی.
همرسانی نوشتار: