علت گاز گرفتن مدال

چرا المپیکی ها مدال هایشان را گاز می گیرند؟

گاز گرفتن مدال ها در بازیهای المپیک ریشه سنت های قدیمی دارد

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
چرا المپیکی ها مدال هایشان را گاز می گیرند.

چرا المپیکی ها مدال هایشان را گاز می گیرند؟

در واقع چند دلیل برای این کار وجود دارد، اما بارز ترین دلیل این است که آن یک ژست عکاسی است که عکاسان دوست دارند. دیوید والچینسکی رئیس جامعه بین المللی مورخان المپیک و نویسنده همکار "کتاب کامل بازی های المپیک" در سال 2012 به سی ان ان گفت: عکاسان بیشتر درگیر این موضوع هستند. من فکر می کنم که آنها به آن به عنوان یک عکس تمثالی نگاه می کنند، به عنوان چیزی که شما احتمالاً می توانید به فروش برسانید. من فکر نمی کنم که این عمل کاری باشد که ورزشکاران از جانب خودشان انجام بدهند.

گاز گرفتن یک تکه فلزی به احتمال زیاد کاری است که ممکن است شخصی در طول دوره جستجوی طلا انجام داده باشد تا بفهمد که صخره طلایی براقی که یافته است واقعاً پیریت بوده است یا سولفور آهن. با توجه به مقیاس سختی موس، دندان های انسان سخت تر از طلا هستند اما از پیریت نرم ترند. این به این معنی است که تکه تکه شدن سریع سنگ به طلای واقعی در واقع ترکی را در دندان ایجاد می کند. جویدن سخت پیریت، در عین حال، ممکن است به دندان شما آسیب برساند.

با این وجود، این احتمال وجود دارد که افسانه ها و روایات قومی قدیمی غرب فرد را وادار کرده که خود به خود مدال المپیک خود را گاز بگیرد. عکاسان فکر می کردند که آن لحظه زیبا بوده است. زیرا اگر کسی واقعا امیدوار بود که خالص بودن مدال طلا را کشف کند، لبخندش به سرعت محو می شد.

مدال های طلای المپیک در واقع فقط 1.34 درصد طلا دارند. به گزارش شبکه خبری ABC، بقیه مواد طلای المپیک نقره استرلینگ است و قسمت عمده آن نقره بازیافت شده است که مدال های طلا ریو 2016 را تبدیل به محکم ترین مدال المپیک کرده است. ارزش مواد تشکیل دهنده مدال المپیک ریو 2016، 564 دلار است.

گاز گرفتن مدال 1

گاز گرفتن مدال 2

گاز گرفتن مدال 3

گاز گرفتن مدال 4

گاز گرفتن مدال 5


همرسانی نوشتار: