تاوانی سخت بعد از شکست

کشتی گیر زن روسیه از رئیس فدراسیون مشت خورد

اینا تراژوکووا می‌گوید: پس از شکست برابر حریف ژاپنی، میخائیل مامیشاویلی، رئیس فدراسیون کشتی‌گیری روسیه، به ضرب و شتم او پرداخته و دوبار به صورتش مشت زده است.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
کشتی گیر زن روسیه، اینا تراژوکووا

اینا تراژوکووا، کشتی‌گیر زن روسی، روز پنجشنبه در تلاش برای کسب مدال برنز برابر حریف ژاپنی خودش شکست خورد. البته المپیک همیشه برد و باخت دارد؛ اما اتفاقی که پس از آن افتاد عجیب و غریب بود.

کشتی گیر زن روسیه

به گزارش وب‌سایت «اسپورت اکسپرس» روسیه، خانم تراژوکووا می‌گوید میخائیل مامیشاویلی، رئیس فدراسیون کشتی‌ روسیه، به ضرب و شتم او پرداخت.

خانم تراژوکووا می‌گوید که مامیاشویلی در حال مستی و با گستاخی به سراغ او آمد و ابتدا فحاشی کرد و سپس دوبار به صورتش مشت زد. این کشتی‌گیر زن گفته به مسکو که بازگردد شکایت قانونی می‌کند.

این کشتی‌گیر، که می‌گوید یک شاهد هم ماجرا را دیده گفت: «من می‌خواهم جلوی این کار گرفته شود تا ورزشکاران زن در آینده از این مرد آسیب نخورند.»

مامیاشویلی اما این کشتی‌گیر زن را متهم کرده که از تمام توان خود استفاده نکرده و عملا مدال برنز را تقدیم طرف مقابل کرده است. او درگیری با خانم تراژوکووا را تأیید کرد اما فقط کلامی و در حد دادزدن.

ویتالی موتکو وزیر ورزش روسیه، گفت: از آن‌جا که او خود در مسکو است نمی‌تواند در مورد اتفاقی که در ریو دوژانیرو افتاده تصمیم‌گیری کند اما تراژوکووا باید به محض بازگشت به کشور به شخص او مراجعه کند تا مسأله حل شود.