رمز گشایی از دلایل محرومیت 3 دختر والیبالیست تیم ملی زیر 23 سال !

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در حالی احکام محرومیت 3 بازیکن بانوان زیر 23 سال را اعلام کرده که هیچ توضیحی در خصوص تخلفات نداده است.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
تیم ملی والیبال زنان

به گزارش نوداد، همه چیز از بازی ایران و چین‌تایپه در مسابقات والیبال بانوان زیر 23 سال آسیا شروع شد؛ زمانی که نگین شیرتری برای دیدار ایران با چین‌تایپه پاسخی به تلفن‌های کادر فنی نداد و درست یک ساعت قبل از آغاز مسابقه همه چیز بهم ریخت.

به نقل از فارس، نگین شیرتری بانوی والیبالیست کشورمان که صبح قبل از مسابقه در تمرینات بدنسازی حضور داشت، زمانی که تیم ملی قصد داشت به سالن مسابقه برود، به تلفن‌های کادر فنی پاسخی نداد و اعلام شد وی به دلیل بیماری نمی‌تواند در این دیدار حضور داشته باشد، بیماری که باعث شد تا تیم ملی پاسور شماره یک خود را نداشته باشد و پاسور دوم تیم نیز در زمان بازی دچار آسیب‌دیدگی شد تا بحران بیش از گذشته یقه تیم را بگیرد.

شنیده‌ها حاکی از این است زمانی که تیم ملی به هتل برمی‌گردد نشانی از بیماری در چهره شیرتری نمی‌بینند و این موضوع مطرح می‌شود که وی به دلیل تمارض حاضر به بازی نشده است.

بعد از بازگشت تیم ملی به ایران، سیما صدیقی که هدایت بانوان را برعهده داشت گزارشات خود را در این خصوص به فدراسیون ارائه کرد و در نهایت نیز روز گذشته کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بدون اشاره به تخلفات 3 بازیکن احکامی را صادر کرد که در نگاه هر خواننده‌ای سنگین به نظر می‌رسید.

نکته دیگر محرومیت شقایق شفیع و منا رمضانی است. این 2 بازیکن در جریان مسابقات به دلایل شخصی با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کردند و همین امر باعث محرومیت آنها شده است.

این احکام در حالی از نظر خیلی‌ها سنگین اعلام شده که در جریان اتفاقات والیبال بانوان نبوده‌اند، در حالی که اگر از سوی کمیته انضباطی توضیحی در خصوص حاشیه‌های نامناسب ارائه می‌شد احکام سنگین به نظر نمی‌رسید.