دختر ژیمناستیک کار ایرانی با انعطاف بدنی عجیب + فیلم

زهرا بیرامی که به اعجوبه ژیمناستیک ایران معروف شده است، شگفتی بسیاری از کاربران را برانگیخته است.

  1. ۳ ماه قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۴٫۵ MB) webm (۱٫۶ MB)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این روزها دختری در شبکه های اجتماعی پرطرفدار شده است که انعطاف بدنی بالایی دارد و گفته می شود که از اعجوبه های دختر ژیمناستیک ایران به شمار می رود. «زهرا بیرامی» متولد تبریز است و در مسابقه استعداد یابی ایران به نام «بهترین شو» نیز شرکت کرده است. این مسابقه هنوز به مرحله فینال نرسیده اما برخی کاربران پیش بینی می کنند که زهرا با قدرت و استعداد و مهارت منحصر بفرد خود بتواند قهرمان این مسابقه شود. این دختر مستعد ۷ ساله، با انعطاف بدنی بالای خود حرکات عجیبی انجام می دهد که شگفتی همگان را برانگیخته است.

او از کودکی توسط پدرش در خانه آموزش دیده است و در سن ۷ سالگی توانسته است به حدی از انعطاف بدنی برسد که در حالی که حرکت پل زده است بتواند بستنی بخورد و یا والیبال بازی کند. همچنین بدن او به حدی منعطف و آبدیده است که قادر است که با پا تیر اندازی کند. 

به گفته پدر او، از بدو تولد زهرا را ورزش می داده است و آنقدر او را برعکس نگه داشته بود و یا میچرخاند که دیگر دستانش از کار می افتاد. او این تمرینات ورزشی را بیرون از خانه نیز انجام می داد تا جایی که مردم به پدر او لقب داعش را داده بودند و حتی او را کتک می زدند.

جالب است بدانید حتی شب تا صبح نیز پدر او دست از تلاش بر نمیداشت و او را در خواب ورزش می داد تا جایی که زهرا شب تا صبح با پاهای باز ۱۸۰ درجه می خوابید.