آخرین اخبار حواشی، نتایج، جدول رده بندی و برنامه بازی های والیبال جام قهرمانان قاره ها

تیم ملی والیبال ایران که شاید تا 2 روز قبل کمتر کسی روی درخشش آن در جام قهرمانان بزرگ جهان حساب باز می کرد، با عبور از سد 2 تیم مطرح و پرافتخار جهان والیبال یعنی ایتالیا و آمریکا حالا اصلی ترین شانس کسب مدال در این رقابت ها و صدرنشین این مسابقات است.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۲۸٫۲ MB) webm (۱۰٫۱ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) هفتمین دوره رقابت‌های والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان ۲۰۱۷ از بیست و یکم تا بیست و ششم شهریورماه و با حضور شش کشور در ژاپن برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها از ۲۱ تا ۲۶ شهریور ماه و به میزبانی دو شهر ناگویا و اوساکا در ژاپن برگزار می‌شود و شش تیم ملی برتر جهان به صورت دوره‌ای و در یک گروه به رقابت با هم می‌پردازند.

تیم ملی والیبال ایران برای سومین دوره در جام قهرمانان قاره‌ها حضور می‌یابد و در دو دوره قبلی به ترتیب در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۳ به عناوین پنجم و چهارم دست یافته است.

جام قهرمانان قاره‌ها پس از المپیک، قهرمانی جهان، جام جهانی و لیگ جهانی پنجمین تورنمنت معتبر والیبال در جهان به حساب می‌آید. برزیل با کسب چهار مدال طلا و دو مدال نقره پرافتخارترین تیم در این رقابت‌ها است و تیم های کوبا و ایتالیا با یک قهرمانی در رده های بعدی قرار دارند.

هدایت تیم ملی والیبال ایران بر عهده ایگور کولاکویچ است.


تیم ملی والیبال ایران اولین شکست خود در جام قهرمانان قاره ها را مقابل برزیل متحمل شد در حالیکه اگر شاگردان کولاکویچ موفق به پیروزی می شدند کسب مدال برای ایران مسجل می شد.


جدولهمرسانی نوشتار: