دختر رییس فدراسیون روسری سر مرد تایلندی کرد !

یکی از مسئولان برگزاری رقابت های کبدی قهرمانی آسیا راز اتفاقات عجیب درباره حجاب مربی مرد تایلند را افشا کرد.

  1. ۱ سال قبل
 دختر رییس فدراسیون حجاب را سر مرد تایلندی کرد!

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ، در حالی که چند روز از پایان مسابقات کبدی قهرمانی آسیا می گذرد، هنوز هم حرف و حدیث ها درباره اتفاق عجیب رخ داده در حاشیه رقابت های بانوان ادامه دارد. تصاویر منتشر شده از مربی مرد تیم بانوان تایلند که با حجاب در محل مسابقات زنان در سالن گرگان حاضر شده بود؛ دردسرهای زیادی را برای فدراسیون به وجود آورد.

با اینکه انتقادات زیادی به فدراسیون مطرح شده بود، مسئولان عنوان کردند این مربی تایلندی با ابتکار خودش مسئولان را فریب داده و وارد سالن شده است.

حالا بعد از گذشت چند روز زهرا رحیم‌نژاد، مسئول برگزاری مسابقات کبدی بانوان قهرمانی آسیا در گرگان و مسئول فنی فدراسیون که بعد از اتفاقات اخیر از سمت خود برکنار شده، دست به افشاگری زد. او درباره اتفاقات اخیر به ایسنا گفت: «اول این که نمی‌فهمم که این ماجرا چه ربطی به من داشته و دوم این که خود دختر رییس فدراسیون این مربی را جلوی چشم ما حجاب سرش کرد و  به داخل زمین برد. به او گفتم نکن، پاسخ داد "ول کن خانم رحیمی نژاد!".»

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود آن مربی مرد تایلندی تنها چند ثانیه در زمین بوده است؟ گفت‌: «نه. اصلا این طور نیست. هر چهار بازی تایلند را  این مربی مرد تایلندی با چهار روسری مختلف در داخل سالن حضور داشت. او با روسری سفید، مشکی، شال کرم مانند و چفیه بر سر داشت و چهار بازی را کامل در زمین بود.»

رحیم نژاد در پاسخ به این سوال که با همه سختگیری‌های سالن تنها با مجوز دختر رییس فدراسیون توانست این گونه در داخل زمین بماند؟ اظهار کرد: «اول مجوز دختر رییس فدراسیون بود و دوم این که من به حراست گفتم این کار را نکنید به من گفته شد "آقای طیبی (مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان) به ما اجازه داده است نگران نباشید".»

همرسانی نوشتار: