بانک سرمایه می تواند فردا قهرمان لیگ برتر شود

شانس آخر شگفتی ساز والیبال در اردکان

تیم والیبال خاتم اردکان در شرایطی از بانک سرمایه میزبانی می کند که چیزی برای از دست دادن ندارد.

  1. ۹ ماه قبل
بانک سرمایه می تواند فردا قهرمان لیگ برتر شود /  شانس آخر شگفتی ساز والیبال در اردکان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ماراتن فینال لیگ برتر والیبال بین یک نام آشنا در سال های اخیر یعنی بانک سرمایه با بازیکنان ملی پوشی که در اختیار دارد و یک تیم نه چندان مطرح در ابتدای فصل یعنی خاتم اردکان آغاز شد.

حالا فردا دومین بازی از فینال لیگ برتر والیبال در سال 96 برگزار می شود؛ جایی که سرمایه داران می توانند جشن قهرمانی را خارج از خانه برپا کنند.

در این مسابقه تیم خاتم اردکان که در دیدار رفت سه بر دو مغلوب حریف شد، میزبان بانک سرمایه است. بازیکنان خاتم امیدوارند با شکست مدافع عنوان قهرمانی امیدشان برای کسب مقام قهرمانی زنده بماند تا دیدار سوم دو تیم تعیین کننده تیم های قهرمان و نایب قهرمان جام سی و یکم باشد.

دو تیم بانک سرمایه و خاتم اردکان تا کنون و در چارچوب لیگ برتر سال 96 سه بار به مصاف یکدیگر رفتند که بانکی ها در سه مسابقه فاتح میدان بودند، اما مسابقه چهارم حساسیت خاصی دارد زیرا نماینده شایسته اردکان چیزی برای از دست دادن ندارد و با تمام توان به میدان می آید.

تیم خاتم اردکان که در پایان دور مقدماتی رتبه هفتم را با 11 برد و 30 امتیاز به دست آورد، برای رسیدن به دیدار نهایی دو شگفتی خلق کرد که ابتدا در مرحله نخست پلی آف موفق به حذف سایپا تهران شد که با 16 برد و 47 امتیاز در رتبه دوم جدول دور مقدماتی قرار گرفته بود. خاتمی ها در مرحله نیمه نهایی نیز موفق به حذف شهرداری تبریز شدند که در دور مقدماتی با 16 برد و 44 امتیاز عنوان سوم را به دست آورده بود و در مرحله نخست پلی آف نیز کاله مازندران را از پیش رو برداشته بود.

از سوی دیگر بانکی ها که در دو دوره گذشته عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آوردند، در دور مقدماتی موفق به کسب عنوان صدرنشینی با 19 برد و 57 امتیاز شدند و در مرحله نخست پلی آف نیز تیم هاوش گنبد را از پیش رو برداشتند تا حریف پیکان تهران شوند. بانک سرمایه در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال در دو دیدار متوالی پیکان تهران پرافتخارترین تیم لیگ برتر را شکست داد و راهی دیدار نهایی این رقابت ها شد.

با توجه به نمایش خوب شاگردان میرحسینی در تهران، مطمئنا شاگردان مصطفی کارخانه در اردکان در حضور تماشاگران پرشور این شهر کار سختی خواهند داشت.

باید دید سریال والیبال در سال 96 فردا آخرین سکانس خود را ضبط می کند یا با برتری اردکانی ها، کار به بازی سوم که یکشنبه هفته آینده برگزار می شود، کشیده خواهد شد.

همرسانی نوشتار: