10 «SUV» برتر دنیا را بشناسید

معرفی برجسته ترین خودروهای شاسی بلند 2016

مرسدس بنز GLE Coupe 2016: تمامی GLE Coupe های جدید دنباله روی مسیری هستند که توسط بی ام دبلیو X6 هموار شد؛ خودروهایی که سایز یک شاسی بلند را با مشخصات کوپه درهم آمیخته و آنها را از تمامی شاسی بلندهای لوکس متمایز کرده است.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
خودرو

در این قسمت از دانش سایت نوداد، 10 مورد از برترین خودروهای SUV را به شما پیشنهاد می کنیم که هر کدام از این گزینه ها براساس آپشن هایی که دارند دارای قیمت های متفاوتی نسبت به همدیگر می باشند.

1_ پورش کاین 2016

در کنار تجربه ارزشمند رانندگی با تاجدار پورشه، کاین طراحی داخلی مجلل خود را به رخ میکشد، و با درهم آمیختن تجملات و سرگرمی قایق های لوکس آمریکایی را به یاد می آورد.

 

2_ مرسدس بنز GLE Coupe 2016

تمامی GLE Coupe های جدید دنباله روی مسیری هستند که توسط بی ام دبلیو X6 هموار شد؛ خودروهایی که سایز یک شاسی بلند را با مشخصات کوپه درهم آمیخته و آنها را از تمامی شاسی بلندهای لوکس متمایز کرده است. داخل این ماشین راحتی و آسودگی همیشگی مرسدس را دارد.

 

3_ جگوار F-Pace 2017

از بررسیهای اولیه ما در مورد اولین شاسی بلند جگوار: " F-Pace جدید یک مدعی لوکس شایسته است که در برابر مدافعان شاسی بلندهای جمع و جور مانند آئودی Q5، بیامدبلیو X3 و مرسدس بنز GLC قرار می گیرد و حتی شتاب صفر تا صد 5.1 ثانیه ای آن با این قیمت، شما را وادار می کند حتی برای انتخاب میان آن و پورش ماکان هم دوباره فکر کنید. "

 

4_ مرسدس بنز GLC 2016

این شاسی بلند قبلا با نام GLK مشهور بود که در سال 2016 نام جدیدی برای آن انتخاب شد. آخرین اطلاعات منتشر شده از شاسی بلند کوچک مرسدس، هیئت تحریریه سایت KBB.com را تحت تأثیر قرار داد. چرا که دارای امکانات بسیار زیادی است که در همتای سدان آن، مرسدس بنز کلاس C لوکس ترین خودروی سال 2016، می توان یافت.

 

5_ لکسوس RX 2016

این خودرو در سال 2016، با سبکی شجاعانه تر از همیشه، دوباره طراحی شد. RX نرم و راحت ما جایزه بهترین خرید شاسی بلند لوکس را، با کمک ضریب اطمینان اثبات شده اش و با ارزش عالی فروش مجدد، در سال 2016 به خود اختصاص داد.

 

6_ کادیلاک اسکالید 2016

بزرگترین و مسلما برجسته ترین مورد این لیست، با طراحی خیره کننده در شاسی بلندهای لوکس، که به طور ماهرانه ای با قایقهای لوکس و ماشینهای مقامات برابری می کند.

 

7_ ولو XC90 2016

ولو XC90، شاسی بلند سه ردیفه، با تطبیق شش نوع طراحی در خارج و داخل و با برچسب قیمت 50.000 دلاری ما را مجبور می کند تا در انتخاب لیست 10 خودرو برتر 2016 دقت بیشتری کنیم. سیستم سرگرمی تلبت مانند آن، باعث شده است که جایزه بهترین تکنولولوژی ماشین 2016 را کسب کند.

 

8_ مرسدس بنز GLS 2017

کلاس S شاسی بلند، با 7 جای سرنشین، صندلی ماساژ و راحتی و آرامش منحصر به فرد مرسدس و با توانایی یدک کشی 3500 تن وزن در برف و گل در زمان نیاز، ترکیب شده است. نام قبلی آن GL-Class بوده است، اما اسم جدید هم جزو تغییرات و پیشرفتهای مدل 2017 است.

 

9_ آئودی Q7 2016

شاسی بلندهای سه ردیفه آئودی در حال حاضر سبک تر و کارآمد تر شده اند و با آخرین بسته های تکنولوژی و طراحی، به طور کامل برای سال 2017 دوباره طراحی شده است.

 

10_ لندرور رنجرور 2016

اگر یک گوشه ایستاده باشد و یا راه خود را از میان گل و سنگ باز کند، باز هم رنجرور بهترین شاسی بلندی است که هرکس را تحت تأثیر قرار می دهد و دوباره بالاترین جایگاه را در لیست 10 شاسی بلند لوکس برتر کسب کرد.

 

 
همرسانی نوشتار: