تصاویر/ ایتالیا خوشمزه ترین و خاص ترین بستنی ها را در تمام دنیا درست می کند

کشورهایی که بهترین بستنی های دنیا را درست میکنند!!!!

به هر ترتیب بستنی از آن دسته خوراکی هایی است که تقریبا همه آن را دوست دارند، اما این حقیقت را نیز نباید انکار نمود که بعضی از بستنی ها خوشمزه تر هستند.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
بهترین بستنی های دنیا

در نیمه ی دوم قرن بیستم وقتی همگان قدرت خرید یخچال را پیدا کردند، بستنی نیز همزمان طرفداران زیادی پیدا نمود. از آنجا که برخی از بهترین و کاربردی ترین چیزها به صورت تصادفی اختراع شده اند، اتفاق مشابهی نیز در مورد قیف بستنی افتاد! افسانه ها اینگونه روایت می کنند که در طول نمایشگاه جهانی سنت لوئیس در سال 1904، یکی از فروشندگان بستنی به این نتیجه رسید که سرو کردن بستنی در بشقاب کار بسیار عبثی است و به جای آن بستنی را در وافل هایی لوله شده به عنوان قیف ارائه داد!

7 کشوری را به شما معرفی می کنیم که می توانید بهترین بستنی های دنیا را در آنها بچشید. ‏

‌ 7_جامائیکا

اگربه دنبال بستنی های میوه ای هستید، در اینجا انتخاب گسترده ای از بستنی با طعم میوه های استوایی مختلف پیش روی شما قرار دارد. 

بستنی جامائیکا

6_ مکزیک

یکی از مشهورترین بستنی های مکزیک «پلتا» paleta نام دارد. پلتا در حقیقت یک بستنی چوبی میوه ای است.در مکزیک شما می توانید انواعی از طعم های سنتی بستنی مثل شکلات، وانیل و توت فرنگی را بچشید. 

بستنی مکزیکی

5_استرالیا

برخی از محبوب ترین بستنی فروشی ها در استرالیا عبارتند از: جلاتو مسینا Gelato Messina، بستنی و شربت جاک Jock’s Ice Cream and Sorbet، ئلادوس خوآخا Helados Juaja، جلاتو Gelato و ...

بستنی استرالیایی

4_ترکیه

 بستنی ترکی بافتی بسیارعالی دارد که به عنوان علامت تجاری دوندورمای ترکی نیز شناخته می شود. این بستنی همچنین ماراس Maras نامیده می شود. 

بستنی ترکیه ایی

3_ژاپن

در ژاپن بستنی هایی با طعم عروس دریایی، زبان گاو، کوسه، گوشت اسب، کاری و حتی جوهر اختاپوس وجود دارند!! آیا تا به حال چنین بستنی هایی را امتحان کرده اید؟

بستنی ژاپنی

2_آمریکا

جالب است بدانید که سرانه مصرف بستنی در آمریکا حدود 20 لیتر است! از پرطرفدارترین طعم های بستنی نیز می توان به شکلات، بیسکوئیت و خامه، وانیل، بیسکوئیت و تکه های شکلات نعنانی اشاره نمود.

بستنی آمریکایی

1_ایتالیا

 البته ایتالیا! هیچ شکی نیست که ایتالیا خوشمزه ترین و خاص ترین بستنی ها را در تمام دنیا درست می کند و به همین دلیل رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است. جلاتو Gelato در واقع بستنی لطیف با بافتی بسیار نرم است که وقتی شما آن را می خورید به آرامی در دهانتان آب می شود.

بستنی ایتالیایی

همرسانی نوشتار: