این حشرات عجیب و غریب را تا به حال دیده اید ؟ + عکس ها

دسته‌ بندی‌های مختلف در دنیای حشرات وجود دارد که گاهی شکل ظاهری و عادت‌های نامعمول حشرات، آن‌ها را به جانورانی مزاحم و گاهی جذاب تبدیل می‌کند.

  1. ۱ سال،۶ ماه قبل
  2. ۰
حشرات عجیب

در عالم طبیعت به موجوداتی بر می خوریم که حتی دیدن آن ها هم برای ما حیرت آور می باشد .

در این بین حشره که دارای گونه های متفاوت و متنوعی می باشند که قصد داریم به چندی از عجیب‌ترین حشرات شناخته شده در جهان هستی اشاره‌ای داشته باشیم.

در ادامه‌ تصاویری از این حشرات را مشاهده می کنید.

حشرات عجیب

این حشره چوب گردوی شاخدار شیطانی نام دارد ، که نام دیگر آن " لارو شب پره‌ی رگال" (Regal Moth) است و تا زمانی که برآمدگی بر روی سرش وجود دارد قادر به نیش زدن نیست.

حشرات عجیب

این حشره "مانتیس گل شیطانی" نام دارد که یکی از بزرگترین انواع مانتیس است و به حالتی گل مانند تکامل یافته است.

حشرات عجیب

این حشره "قاقم سفید " نام دارد که در اصل نوعی پروانه‌ سمی است که عمدتا در اروپا و آسیا دیده می‌شود.

حشرات عجیب

این حشره "کرم شاپرک برهمن" نام دارد که در واقع همان کرمی است که قرار است به شاپرک برهمن تبدیل شود. این کرم یکی از عجیب‌ترین اشکال ظاهری را داشته و برآمدگی‌های بدن او جهت استتار به کار می‌روند.

حشرات عجیب

"وتا"نام حشره عجیب دیگرری است که بومی نیوزیلند بوده و با وزن 2.5 اونس (معادل71 گرم) و طول 3.5 اینچ (معادل 8.9سانتی متر) از بزرگ‌ترین حشرات جهان است.

حشرات عجیب

"هاوک رتیلی" گونه‌ای زنبور است که به علت نوع حمله خود به رتیل‌ها به بدنامی شناخته شده است. این زنبور تخم‌های خود را در داخل بدن رتیل قرار داده و اجازه می‌دهد که این حشره‌ی عنکبوت سان بیچاره توسط نوزادان زنبور، زنده زنده خورده شود.

حشرات عجیب

شاپرک مگس خوار، همان‌‌ طور که از نامش پیدا است نوعی شاپرک بوده که شبیه یک مرغ مگس خوار بسیار کوچک است.

حشرات عجیب

"سوسک هرکول ماداگاسکاری" حشره دیگری است که به عنوان یکی از قوی‌ترین حیوانات جهان شناخته شده است. به طوری که می‌تواند 850برابر وزن بدن خود را بلند کند.

حشرات عجیب

این حشره عجیب" سوسک کرگدنی" نام دارد بومی استرالیا می باشد. در واقع این حشره یک نوع از انواع متفافت سوسک می باشد که در رده‌ سنگین‌ وزن‌ترین حشرات دنیا قرار دارد.

همرسانی نوشتار: