رنو ساندرو استپ وی (Renault Sandro Stepway) رونمایی شد

مدل دنده دستی ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و مدل دنده اتوماتیک ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

مدیر عامل پارس خودرو در این مراسم گفت: در آینده‌ای نزدیک مدل‌های جدید خودروهای رنو و نیسان در ایران توسط پارس خودرو تولید خواهد شد.

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
رنو ساندرو استپ وی

امروز صبح در مراسمی با حضور نمایندگان رنو در ایران از خودرو ساندرو استپ وی (Renault Sandro Stepway)، در شرکت پارس خودرو رونمایی شد، این خودروی دارای موتور ١٦٠٠ سی سی، 16 سوپاپ با ١٠٥ اسب بخار قدرت است. پلت فرم این خودرو با رنو ساندرو مشترک است. رنو استپ وی در ٦ رنگ مشکی، سفید، قرمز، آبی، خاکستری و نقره‌ای تولید خواهد شد.

پارس خودرو

ناصر آقامحمدی مدیر عامل شرکت پارس خودرو اظهار کرد: خوشبختانه تجربه تحریم را از سر گذراندیم و رکود سنگینی که سال گذشته در اقتصاد کشور داشتیم نیز پشت سر گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه پس از برجام با توجه به جذابیت‌های بازار ایران اتفاقاتی خوبی در صنعت خودرو افتاده است، اظهار کرد: صنعت خودرو وارد دوران جدیدی می‌شود و در آینده شاهد رونق آن خواهیم بود.

پارس خودرو

مدیر عامل پارس خودرو ادامه داد: در راستای سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، سرمایه گذاری بر روی ساخت داخل محصولات صورت می‌گیرد. ضمن آنکه طبق پیش‌بینی انجام شده حجم فروش این شرکت ۲.۵ برابر سال گذشته خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: رنو همکار استراتژیک پارس خودرو است و انتظار داریم در آینده نزدیک مدل‌های جدید خودروهای رنو و نیسان را در این شرکت تولید کنیم.

پارس خودرو

مدیرعامل پارس خودرو همچنین قیمت خودروی ساندرو استپ وی را اعلام کرد.

ناصر آقا محمدی اظهار کرد: این خودرو در مدل دنده دستی به قیمت ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و در مدل دنده اتوماتیک نیز به قیمت ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد: رنو و نیسان همکاران استراتژیک پارس خودرو هستند و در حال حاضر قرار داد مشترک با رنو و نیسان داریم.

آقا محمدی با بیان اینکه در حال مذاکره برای تولید محصول جدید نیسان هستیم خاطر نشان کرد: مذاکرات به طور جدی ادامه دارد البته به نتیجه نهایی نرسیده ایم.

وی با اشاره به احتمال تولید مجدد خودروی نیسان قشقایی در ایران اظهار کرد: تولید این خودرو به دلیل تحریم‌ها متوقف شده بود که این خودرو در دستور کار مذاکرات است.

پارس خودرو

در ادامه پیمان کارگر- مدیر عامل رنو پارس- اظهار کرد: از دو سال پیش رنو تصمیم گرفت هرسال یک خودرو جدید در ایران تولید کند که البته تولید خودروهای جدید با حفظ استانداردهای کیفی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در دنیا خودروهای کراس‌اور کوچک شهری افزایش یافته است، گفت: خودروی رنو ساندرو استپ وی بر روی پلتفرم L۹۰ تولید شده و در ۶ رنگ در بازار ایران عرضه خواهد شد.

معاون مهندسی شرکت پارس خودرو گفت: خودروی رنو ساندرو استپ وی مجوزهای لازم را برای تولید از سازمان ملی استاندارد و وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرده است.

خودروی رنو ساندرو در مدل جدیدش که استپ وی نام دارد نیز توانسته استاندارهای لازم برای تولید را کسب کند.

وی ادامه داد: خودروی استپ وی از پیشرانه K4M مورد استفاده در ساندرو معمولی بهره می برد که ١٠٥ اسب بخار قدرت تولید می کند.

معاون مهندسی شرکت پارس خودرو تاکید کرد: این خودرو در آینده نزدیک به فروش خواهد رسید و پیش بینی می شود همچون ساندرو با استقبال خوبی از سوی بازار مواجه شود.

پارس خودرو
همرسانی نوشتار: