نمایی حیرت انگیز از زندگی بشر در سال 2100 ! + فیلم

زندگی ما در سال 2100 چگونه خواهد بود؟ مطالعات آینده پژوهی و آینده‌نگری یکی از رشته‌های علمی و آکادمیک در جهان است که اساس آن بر پیش‌بینی‌های علمی دانشمندان درباره تحولات دنیای آینده استوار است.

  1. ۱۱ ماه،۳ هفته قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۱۳٫۵ MB) webm (۵٫۱ MB)

تفکر درباره آینده و حوادث آن، سابقه‌ای به دیرینگی تاریخ خودآگاهی بشر دارد، آن‌گونه که مردم همه دوران‌ها همواره مشتاق کشف و علم به آینده خویش بوده‌اند و معابد یونان باستان و رواج و رونق حرفه طالع‌بینی میان همه ملل و اقوام شاهد این واقعیت است.

به گزارش نوداد اگر می‌‌خواهید تصویری از سال 2100 میلادی در برابر چشمانتان ظاهر شود پس این ویدئو را تا انتها تماشا کنید. حدود صد سال پیش ژول ورن نویسنده کتاب های علمی تخیلی، آنچه را که در نوشته هایش جای می‌داد فقط در رویاها می‌گنجید. کشتی زیردریایی، بالن، سفر به اعماق زمین، سفینه‌های فضایی و دریایی تنها جنبه تخیل این نویسنده را نشان می‌داد اما همان طور که می‌دانیم همه این رویاها به سرعت به حقیقت پیوست و همه تصاویر خیالی کتاب‌های ژول ورن واقعی شد و امروزه جزو لاینفک زندگی بشر شده است. پس آنچه را که از سال 2100 خواهید دید، شاید در حال حاضر کمی غیرواقعی جلوه کند اما شاید در سال 2100 همه تخیلات و رویاهای انسان تحقق یابد.