رستوران های خیره کننده جهان ! + عکس ها

رستوران هایی در جهان وجود دارند که از طراحی منحصر بفردی برخوردار هستند

  1. ۱ سال،۶ ماه قبل
  2. ۰
رستوران زیرابی ایتا

رستوران های خیره کننده جهان

1. رستوران شام در آسمان

رستوران شام در آسمان ممکن است بیش از حد خوب به نظر برسد، اما این شام ها در واقع در بیش از 40 کشور مختلف در سراسر جهان سرویس دهی می شوند. این میزها 50 متر بالاتر از سطح زمین قرار دارند، و این رستوران را می توان در هر نقطه از جهان قرار داد.

رستوران شام در آسمان

2. رستوران آبشارهای لاباسین، شهر سن پابلو 
رستوران آبشارهای لاباسین واقع در مزرعه و تفریحگاه ویلا اسکودرو در فیلیپین قرار دارد که فقط در طول زمان ناهار باز است. این رستوران در یک آبشار ساخته شده است که در آن مشتریان می توانند پاهای خود را داخل آب قرار دهند.

رستوران آبشارهای لاباسین، شهر سن پابلو

3. رستوران زیرابی ایتا، جزیره رنگالی
مالدیوی ها برای آب روشن و زندگی زیر آبی غنی شان شناخته می شوند، پس چرا آنها غذا خوری شان را با بهترین منظره دریایی جزیره رنگالی ترکیب نکنند؟ رستوران زیرابی ایتا که در4.9  متری در زیر سطح دریا واقع شده است، به شما یک نمای180  درجه از حیات دریایی ارائه می کند. همانطور که شما می توانید تصور کنید، آن یکی از بهترین تجربه های ناهار خوری در جهان است!

رستوران زیرابی ایتا

4. رستوران برفی، کمی
رستوران برفی، که در قلعه برفی کمی فنلاند واقع شده است و فقط در اواخر ژانویه باز می شود. این مجموعه به صورت سالانه مرمت می شود و درجه حرارت آن به طور مداوم منفی 5 درجه سانتیگراد است.

رستوران برفی، کمی

5. آسیات، نیویورک
آسیات ، رستورانی در منهتن است، که ترکیب کاملی از یک تجربه ناهار خوری منحصر به فرد و غذاهای مبتکرانه را ارائه می دهد. نمای پانورامایی به تنهایی یک میلیون کلمه ارزش دارد، و به شما یک نگاه خارج از جهان در نیویورک می دهد.

آسیات، نیویورک

6. کلادرا، سانتورینی
کلادرا، یکی از بهترین رستوران ها در سانتورینی، یونان است که یک نمای تماشایی از این جزیره ارائه می دهد. این رستوران در زمان غروب آفتا به طور خاص خیره کننده است. این رستوران چند غذای شگفت انگیز محلی، از صبحانه تا شام را ارائه می دهد.

کلادرا، سانتورینی

7.رستوران گروتا پالازس، پاگلیا
این رستوران در صخره ای مشرف به دریای آدریاتیک واقع شده است، دید رستوران گروتا پالازس بسیار زیبا است. صدای دریا یک احساس واقعی و تسکین دهنده به تجربه ناهار خوری شما اضافه می کند و میزهای داخل غار را به یک محیط مناسب تبدیل می کنند.

رستوران گروتا پالازس، پاگلیا

8. گراتو، کرابی
گراتو که در زیر یک صخره باستانی در لبه ساحل فرانانگ، تایلند واقع شده است، به شما فرصت لذت بردن از تنهایی با مطالعه یک کتاب مورد علاقه و یک فضای آرامش بخش می دهد. شما می توانید از خوردن یک ناهار سریع، برخی از تنقلات، و یا حتی یک کوکتل لذت ببرید در حالی به تماشای غروب آفتاب نشسته اید.

گراتو، کرابی

9. راک، زنزیبار
حدود 45 دقیقه از سنگ شهر شما می توانید این گوهر پنهان را پیدا کنید که در جنوب شرق زنزیبار واقع شده است. اگر شما به این قسمت را باور نکردنی و منحصر به فرد برسید، شما می توانید به رستوران بر روی یک سنگ با پای پیاده برسید، اما اگر جزر و مد زیاد باشد این رستوران یک قایق برای مهمانان فراهم می کند.

راک، زنزیبار

10. لو پانورامیک، شامونی

لو پانوراما یک رستوران معمولی کوهستانی نیست. لو پانوراما که در قله برونت واقع شده است دارای دید باور نکردنی است و یکی از بهترین مکان ها برای خوردن ناهار با منظره مونت بلان است. مواد غذایی که در این رستوران سرو می شوند عبارتند از ماکارونی و جگر چرب، و یک مکان مناسب برای تجدید قوا است.

لو پانورامیک، شامونی

همرسانی نوشتار: