نقش رنگ در جذب گردشگر

رنگین ترین خیابان های جهان

دوازده خیابان رنگی جهان در این مقاله معرفی شده اند

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
خیابان های رنگی

رنگین ترین خیابان های جهان

ما به اندازه کافی ساختمان دلگیرساده قدیمی و آسمان خراش داریم. ما می خواهیم که رنگ ها در زندگی مان سهم بیشتری را ایفا کنند تا با این بی روحی مقابله کنیم. در اینجا، دوازده خیابان شلوغ دنیا با نمای رنگ های رنگین کمان و سرشار از امید ارائه شده اند.

کامینیتو

کامینیتو (بوینس آیرس)

باریو لا بوکا بوینس آیرس در اصل مقصد یک جمعیت مهاجر بزرگ بود. امروزه این شهر محل اسکان عیان نشین ها است و شهرتش مدیون خیابان رنگی و هنر خیابانی است. گردشگاه بزرگ، کامینیتو دربرگیرنده گستره ای از ساختمان های رنگارنگ است که در آن نوازندگان، هنرمندان و کافه ها در حال فعالیت هستند.

کلمار

شهر قدیمی کلمار (فرانسه)

این شهر آلزاسی فرانسه شهری افسانه ای است. معماری منحصر به فرد - کرکره روشن فرانسوی و ساختمان نیمه چوبی آلمانی - از دو فرهنگ به وجود آمده است. یک کانال در این شهر قدیمی جریان دارد که "ونیز کوچک" نامیده می شود.

نیهاون

نیهاون (کپنهاگ)

نماهای رنگارنگ نیهاون یکی از نمادین ترین نماها در کل اروپا می باشند. جالب است که بدانید: هانس کریستین اندرسن زمانی در یکی از خانه های این شهر زندگی می کرد.

خیابان رنگین کمان

خیابان رنگین کمان (چارلستون، کارولینای جنوبی)

چارلستون شهر بسیار زیبایی است. چارلستون دارای خیابانی است که خیابان رنگین کمان نامیده می شود. این رشته سیزده رنگ خانه های گرجستان یکی از مناظر این شهر است که شما حتماً باید ببینید.

شفشاون

شهر قدیمی شفشاون (مراکش)

این شهر کوچک در شمال مراکش، کاملاً توسط کوه ها احاطه شده است، و به خاطر ترکیب معماری اسپانیایی و اسلامی شهرت دارد. این شهر کاملاً تحت پوشش یک سایه زیبای آبی رنگ قرار دارد. گفته می شود که این رنگ آمیزی توسط مهاجران یهودی انجام شده است تا رنگ این شهر همانند رنگ آسمان شود.

نیوفاندلند کانادا

خیابان Jellybean (نیوفاندلند کانادا)

شما احتمالاً فکر می کنید که زمستان های سرد و خاکستری کانادا ملال آور هستند، اما اگر شما در خیابان پر جنب و جوش Jellybean زندگی کنید متوجه می شوید که این گونه نیست. این بخش مرکز شهر سنت جانز متشکل از خانه های زیبا به رنگ های قرمز، آبی، زرد و ارغوانی است. جای تعجب نیست، این خیابان یکی از خیابان های کانادا است که عکس های زیادی از آن گرفته شده اند.

پالمیتاس

پالمیتاس (پاچوکا، مکزیک)

پالمیتاس، محله ای کم درآمد در شمال شرق است که حدود دو ساعت با شهر مکزیک فاصله دارد. فقط در سال گذشته، دولت مکزیک از یک پروژه نوسازی شهری در این محله حمایت مالی کرد تا این منطقه را تبدیل به بهشت هنرهای خیابانی کند. در نتیجه، حدود دو هزار خانه به نمایشگاه های هنر عمومی متحرک تبدیل شدند.

پاسئو گرواسونی

پاسئو گرواسونی (والپرایزو، شیلی)

در این شهر بندری در ساحل مرکزی شیلی رنگ همه چیز است. برای مثال، اگر در منطقه تاریخی پاسئو گرواسونی پیاده روی کنید با این خیابان باریک و پر از تپه مواجه خواهید شد. اما هنر دلیل واقعی بازدید کردن از این شهر است: نقاشی های دیواری ماهرانه و نماهای ساختمانی رنگ آمیزی شده درخشان.

میدان بازار

میدان بازار (ورشو)

میدان بازار قدیمی ترین بخش ورشو، لهستان است که پر از ساختمان های روشن و شاد است. قدمت این ساختمان ها به قرن سیزدهم بر می گردد. قسمت اعظم میدان شهر قدیمی در طول جنگ جهانی دوم نابود شد، و سپس دقیقاً بازسازی شد.

فندمنتا پونتینلو

فندمنتا پونتینلو (بورانو، ایتالیا)

جزیره بورانو، شهر هنرمندان و ماهیگیران مثل رنگین کمان خانه های کوچک است که در امتداد کانال سبز زمردی اش قرار گرفته است. گفته می شود که ماهیگیران سنت نقاشی خانه ها را شروع کردند تا به مشخص کردن خانه هایشان از یک منطقه دور در تالاب کمک کنند.

پاریس

Rue Crémieux (پاریس)

Rue Crémieux، بلوک سنگ فرشی است که در ناحیه دوازدهم پاریس قرار دارد، Rue Crémieux یکی از اسراری است که به بهترین وجه نگه داشته است ... و کسانی که آن را کشف کرده اند امیدوارند همین گونه باقی بماند.


بو کاپ (کیپ تاون)

این محله مسلمان نشین کیپ تاون پس از آپارتاید خود را زمانی تغییر داد که ساکنان این محله تصمیم گرفتند یک رنگ زرق و برق دار به این محله بزنند. امروزه این منطقه یک جاذبه توریستی معروف است که شهرتش مدیون خانه های رنگارنگی است که در خیابان های سنگ فرش شده قرار دارند.