10 خانه از رویایی ترین خانه های جهان به انتخاب سایت فیوچر ! + عکس ها

اختلافات و تفاوت های زیادی بین کشورهای مختلف از حیث قیمت خانه های گران وجود دارد؛ برای مثال گران قیمت ترین خانه در آمریکا ۱۹۵ میلیون دلار و در ژاپن ۹ میلیون دلار قیمت دارد

  1. ۱ سال،۴ ماه قبل
  2. ۰
رؤیایی ترین خانه های جهان

خانه داونی برای مالدیوی ها   

جزایر مالدیو واقع در چند صد کیلومتری هند، مناظر و سواحل استثنایی زیبایی را به ما بخشیده است. امروزه صنعت گردشگری یکی از فعالیت های اصلی این سرزمین است. برخی از ویلاهای رؤیایی آن مانند ویلاهای داونی برای لذت بردن هرچه بیشتر گردشگران ساخته شده است.

رؤیایی ترین خانه های جهان

ویلای لانزاروته در جزایر قناری   

ویلای لانزاروتی یکی از جزایر بسیار زیبای آتشفشانی قناری در اسپانیا است که در لیست بیوسفر «زیست کره» یونسکو قرار گرفته است. این ویلا با سواحل شنی بسیار نرم، چشم اندازهای آتشفشانی و زیبایی های دیگر یکی از رویایی ترین مقاصد گردشگری است.

رؤیایی ترین خانه های جهان

خانه شیشه ای فیلیپ جانسون 

این خانه در سال 1949 میلادی در «نیوکانن یا کانکتیکات» در ایالات متحده از شیشه طراحی و ساخته شده و به نام مهندس معمار آن فیلیپ جانسون معروف است. او در سال 2005 از دنیا رفت. او یکی از فانتزی های معماری مدرن را در عین شفافیت تحقق بخشیده است. از سال 2007 بازدید از این خانه برای عموم آزاد است.

رؤیایی ترین خانه های جهان

قلعه یوتا در ایالات متحده   

خانه قلعه یوتا با چشم اندازی بسیار باشکوه حدود 13 میلیون یورو ارزش دارد.

رؤیایی ترین خانه های جهان

خانه مزرعه هوما در لوئیزیانا   

خانه هایی بسیار زیبا در میان زمین های زراعتی به نمادی برای شکوه و زیبایی لوئیزیانا تبدیل شده اند. خانه های کشاورزان ثروتمند که محصولات گوناگونی از جمله پنبه و نیشکر پرورش می داده اند، امروزه به موزه هایی وسیع که درهایش به روی عموم باز است تبدیل شده اند. خانه مزرعه هوما واقع در شهر برنساید، از نام مردم بومی آمریکایی تبار این منطقه گرفته شده است.

رؤیایی ترین خانه های جهان

خانه آمریکایی رون برنر   

این خانه ویلایی واقع در ایالت مینه سوتا در آمریکا به دست معمار ایالات متحده رون برنر برای یک خانواده متوسط آمریکایی طراحی و ساخته شده است.

رؤیایی ترین خانه های جهان

ویلای دالاس با سقف کاشیکاری در ایالت تگزاس

این ویلا در شهر دالاس واقع در ایالت تگزاس در سال 1841 میلادی ابتدا به لطف ثروتی که از کاشت پنبه حاصل شده بود بنا نهاده شد و پس از کشف یک میدان نفتی جدید در سال 1930 میلادی رونق بیشتری گرفت.

رؤیایی ترین خانه های جهان

موزه مزرعه کوهستانی

این موزه مزرعه کوهستانی در سال 1934 میلادی در پارک ملی «گریت اسموکی مونتین» در ایالات تنسی و کارولینای شمالی بنا نهاده شد. در میان پارک های ملی ایالات متحده این موزه جذاب ترین است و هر ساله بیشترین بازدید کننده را دارد. موزه مزرعه کوهستانی از زندگی نخستین پیشگامان در آپالاش حکایت دارد. این موزه واقع در چروکی در کارولینای شمالی آمریکا است.

رؤیایی ترین خانه های جهان

خانه چمنی ایسلند

این خانه چمنی واقع در «هوف» ایسلند است که عایقی بسیار قوی تر نسبت به چوب یا سنگ را به ارمغان آورده و توانایی مقاومت بیشتر در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی را داشته و گرما را بهتر حفظ می کند.

رؤیایی ترین خانه های جهان

خانه آجری ویکتوریایی

همان طور که از نام آن پیداست خانه های ویکتوریایی در دوران ویکتوریا (بین سال های 1837 تا 1901میلادی) به ویژه در ایالات متحده ساخته شده اند. این قبیل خانه ها معمولا چوبی و در سه طبقه، دارای یک برج هشت ضلعی و یک ایوان هستند. این خانه در 1899 میلادی از آجرهایی به سبک ویکتوریایی ساخته شده و روی یک فونداسیون گرانیتی پایه گذاری شده است.

همرسانی نوشتار: