خدمات سئو چیست؟

  1. شنبه ۲۱ فروردین ۰ ساعت ۱۵:۳۶ (۱ سال،۱۱ ماه قبل)

به انجام هر کاری که بتواند تاثیر مثبتی بر روی سئو یک سایت بگذارد و آن را به سمت هدف یعنی رسیدن به رتبه های برتر گوگل ببرد، خدمات سئو اطلاق می شود. خدمات سئو دارای انواع مختلفی است که یک متخصص سئو می تواند همه آنها را به یک سایت ارائه دهد و هیچکس غیر از چنین افرادی نمی تواند در ارائه خدمات بهینه سازی سایت موفق عمل نماید. بدین ترتیب چنانچه صاحب یک کسب و کار هستید و نیاز به هر کدام از خدمات سئو دارید، ابتدا می بایست به دنبال بهترین متخصص سئو باشید تا از این طریق بتوانید بهترین خدمات مربوط به سئو سایت را دریافت نمایید.

طبقه بندی کلی خدمات سئو

خدمات سئو به طور کلی به دو دسته کلی تقسیم می شوند، یکی از آنها خدمات مربوط به سئو کلاه سفید و دیگری مربوط به سئو کلاه سیاه می باشد. سئو کلاه سفید بهترین و استاندارد ترین روش برای رسیدن به جایگاه های نخست گوگل می باشد. افزایش رتبه در گوگل با خدمات سئو کلاه سفید ممکن است نیاز به تلاش و زمان زیادی داشته باشد، اما هرگز جریمه ای از طرف گوگل به همراه نداشته و برعکس چنین روشهایی کمک می کنند تا گوگل اعتبار بیشتری برای سایت در نظر گرفته و از طرفی دیگر جایگاهی که از این راه به دست می آید، ماندگاری بیشتری دارد.

سئو کلاه سیاه به همه روش های غیر قانونی برای رسیدن به صفحه نخست گوگل اطلاق می شود و معمولا متخصص سئو این روش ها را انجام نمی دهد، بلکه افرادی سود جو چنین کارهایی را انجام می دهند تا از این طریق بتوانند مشتریان خود را انجام دهند. دلیل اصلی این که برخی از افراد چنین خدماتی را ارائه می دهند، عدم وجود تخصص کافی در ارائه خدمات مربوط به سئو کلاه سفید می باشد. از طرفی دیگر اطلاعات کم برخی از افراد باعث می شود تا از این روش ها استقبال نمایند. سایت هایی که از این طریق به جایگاهی در گوگل می رسند، هر لحظه باید منتظر جریمه های سفت و سخت گوگل باشند. گوگل به شدت بر روی موضوع سئو کلاه سیاه حساس است و به هیچ وجه در قبال چنین کاری تعلل نمی کند و بدون شک جریمه های سنگینی برای سایت های خطاکار در نظر می گیرد.

برخی از خدمات سئو کلاه سفید

افزایش سرعت بارگذاری سایت

برای خدمات سئو بهتر ، برند seobomb.ir به شما پیشنهاد می کند که سرعت سایت شما بهبود پیدا کند! زیرا هر چقدر که سرعت بارگذاری سایت بیشتر شود، در واقع تجربه کاربری بهتری را برای بازدیدکنندگان سایت فراهم خواهیم کرد و افزایش سرعت سایت، یکی از مهمتری خدمات سئو برد سئو بمب است. این موضوع به شدت از سوی گوگل مورد تحسین قرار گرفته زیرا همیشه گوگل سعی بر این موضوع دارد که سایت ها را وادار کند ux بهتری را برای مخاطب فراهم کنند. به کاهش حجم تصاویر و در کل مدیای موجود در سایت مانند فیلم و فایل های صوتی می توان به راحتی سرعت بارگذاری سایت را بهبود بخشید.

سئو

سرعت بارگذاری سایت

لینک سازی طبیعی و مفید

لینک سازی یکی از راه های اصلی برای سئو سایت محسوب میشود. البته لینک سازی اصول و قواعد مربوط به خود را دارد. برای مثال لینک ها باید طبیعی باشند، یعنی لینک ها نباید خریداری شوند. انکرتکست هایی که برای لینک دهی انتخاب می شوند نیز باید کاملا مرتبط با فعالیت سایت باشند. لینک ها نباید بسیار کم و یا بسیار زیاد باشند، تعداد لینک ها نیز دارای اهمیت زیادی است.

چه کارهایی شامل سئو کلاه سیاه می شوند و نباید آنها را انجام داد؟

سئو کلاه سیاه نیز درای حوزه بسیار وسیعی بوده و یکی از اصلی ترین آنها، خرید بک لینک است. خرید بک لینک می تواند آسیب جدی به سئو سایت وارد نماید. بک لینک های خریداری شده ممکن است پس از پایان مدت زمان تعیین شده به سایت دیگری فروخته شوند و همین موضوع باعث می شود تا گوگل متوجه شود که این بک لینک خرید و فروش می شود و سایت هایی که از آن استفاده می کنند را جریمه می کند.

انتشار محتوای حاوی کلمات کلیدی که هیچ قاعده و قانونی در بکار بردن کلمه کلیدی برای آنها بکار نرفته است. چنین محتوایی نه تنها بر روی سئو سایت تاثیر مثبتی ندارد، بلکه از سوی الگوریتم های گوگل خطا تشخیص داده می شود و می تواند ضربه های جبران ناپذیری را به سئو سایت وارد نماید.

در این مطلب با این موضوع که چه کارهایی زیر مجموعه خدمات سئو بوده و چه کارهایی می تواند به سئو سایت آسیب وارد نماید، آشنا شدیم. بدین ترتیب انتظاری که از یک متخصص سئو می رود این است که همه کارهای مربوط به سئو کلاه سفید را به بهترین شکل ممکن برای یک سایت انجام دهد تا یک سایت به طور طبیعی و قانونی مسیر حرکت به سمت جایگاه های برتر در صفحه نخست گوگل را طی کند. سایت سئو بمب ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به سئو کلاه سفید بوده و به صورت کاملا حرفه ای و قانونی سئو سایت را بهبود می بخشد.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...