همه چیز در مورد ربات پیوست تلگرام + عکس

یکی از کارهایی که به کمک تلگرام نمی توان انجام داد، پیوست فایل به متن است. همانطور هم که می دانید، استفاده از کپشن برای عکس و ویدیوها نیز با محدودیت های خاص خود مواجه است و نمی توان از این طریق متن های طولانی منتشر ساخت.

  1. ۱ سال،۴ ماه قبل
تلگرام

به گزارش سرویس دانش و فن آوری نوداد (سکوی اجتماعی خبر) اما با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآور، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند و دسترسی به مسائل مختلف را راحت تر می کنند. امروز هم در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم «پیوست» را به شما معرفی کنیم؛ رباتی که دقیقا برای رفع چنین نیازهایی طراحی شده و می توان به کمک آن به متن های طولانی فایل پیوست کرد.

در یک کلام، پیوست از آن دست ربات هایی است که حسابی به درد مدیران کانال ها می خورد. خصوصا آن هایی که در کانال هایشان عادت به انتشار متن های بلند دارند، می توانند با استفاده از این ربات محدودیت های تلگرام را کنار بزنند و با استفاده از تصویر، ویدیو و همچنین صوت، به القای بهتر مفهوم نوشته های خود بپردازند.

معرفی ربات پیوست؛ پیوست فایل به متن های تلگرام

خوبی پیوست نیز آن است که کار کردن با آن اصلا سخت نیست. همه مراحل را قدم به قدم پیش می برد و در آموزش نحوه استفاده از ربات، به هیچ وجه کم نمی گذارد. به خاطر همین موضوع، با اولین ورودتان به صفحه پیوست گیج و گنگ نمی شوید و خیلی راحت با خواندن توضیحات، نحوه کار کردن با آن را یاد می گیرید.

علاوه بر این در توضیحات پیوست آمده که می توان با کمک این ربات به یک متن چهارهزار کاراکتری، تا حداکثر ۱.۵ گیگابایت فایل پیوست کرد. انجام این کار به کمک پیوست  نیز اصلا سخت نیست. فقط کافیست متن و فایل مورد نظرتان را آماده داشته باشید.

در این صورت، پیوست به ترتیب متن و فایل مورد نظرتان را از شما درخواست می کند و کافیست به ترتیب آن ها را به دست ربات بسپارید. همچنین می توانید برای پست های خود، از کلیدهای شیشه ای نیز بهره بگیرید و لینک های خود را در آن ها بگذارید. نحوه انجام این کار توسط پیوست نیز به خوبی توضیح داده شده.

فقط لازم است در زمان مناسب برای این کلیدها، همانطور که پیوست توضیح می دهد، یک متن و لینک منحصر به فرد ارائه دهید. اما پس از آن لازم نیست که کار خیلی خاصی انجام دهید. چرا که پیوست همه کارها را از آن پس به دست خود می گیرد و خروجی نهایی را در کسری از ثانیه تحویل تان می دهد.

در کل پیوست ربات کار راه انداز و خوبی است که در عین سادگی، کارش را درست انجام می دهد. شاید تنها ایرادی که می توان به پیوست گرفت، ضعف آن در شناسایی خطای کاربر باشد. به طوری که اگر در یکی از مراحل کار خطایی صورت گیرد، پیوست قادر به شناسایی آن نخواهد بود و درخواست مورد نظرش را برای تصحیح مجدد، برای کاربر ارسال نمی کند.

اما با تمام این اوصاف پیوست ویژگی های خوبی دارد که نمی توان به راحتی از کنارشان گذشت. خصوصا اگر مدیریت یک کانال یا گروه را به عهده داشته باشید پیوست چیزی است که حسابی به کارتان می آید. همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم.