با برتری های نسخه‌ی وان اکس State of Decay 2 آشنا شوید

سازندگان بازی State of Decay 2 در یکی از قسمت‌های IGN First برتری نسخه‌ی اکس باکس وان اکس بازی را تأیید کردند.

  1. ۱ سال قبل
با برتری های نسخه‌ی وان اکس State of Decay 2 آشنا شوید
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از توسعه دهندگان، نسخه‌ی وان اکس بازی شامل به‌روز رسانی‌های اختصاصی خواهد بود که بازی را از جنبه‌های مختلف بهبود می‌بخشند. .

فریم ریت پایدارتر، کیفیت بهتر بافت‌ها و جزئیات بیشتر در سایه‌ها از موارد بهبود یافته در نسخه‌ی اکس باکس وان اکس State of Decay 2 هستند. جف استرین (Jeff Strain)، سرپرست استودیو Undead Labs و تهیه کننده‌ی اجرایی عنوان State of Decay 2، در مصاحبه با IGN از مزیت‌هایی که اکس باکس وان اکس در اختیار کاربران و توسعه دهندگان قرار داده است صحبت کرد.

ما به لطف قدرت اکس باکس وان اکس قادر هستیم تا جلوه‌های بصری بازی را تا حد بسیار بالایی ارتقا دهیم. حافظه‌ی اضافی و قدرت پردازش بیشتر این کنسول همچنین باعث می‌شود تا ما فریم ریت بهتری دریافت کرده و بافت‌هایی با رزولوشن بالاتر داشته باشیم. درست زمانی که وارد بازی شوید به خوبی می‌توانید تفاوت این نسخه با دیگر نسخه های بازی را احساس کنید. جزئیات بیشتر در سایه‌ها و شخصیت‌ها به همراه عمق بیشتر میدان نور از دیگر مواردی هستند که در نسخه‌ی وان اکس بازی مشاهده می‌شود. قدرت اکس باکس وان اکس به ما اجازه می‌دهد تا محیطی را ایجاد کنیم که از همیشه واقع‌گرایانه‌تر خواهد بود و البته که بازی بر روی این کنسول با کیفیت ۴k اجرا خواهد شد.

State of Decay 2 در کنفرانس E3 2016 مایکروسافت معرفی شد و هفته‌ی گذشته تاریخ انتشار آن یکم خرداد ماه اعلام شد. قیمت نسخه‌ی معمولی بازی ۳۰ دلار و نسخه‌ی Ultimate Edition بازی ۵۰ دلار خواهد بود. شایان ذکر است که خریداران نسخه‌ی Ultimate Edition این عنوان دسترسی زود هنگام به بازی خواهند داشت. State of Decay 2 در روز عرضه‌ی خود وارد لیست عناوین سروس Xbox Game Pass خواهد شد و کاربران این سرویس می‌توانند آن را به رایگان دریافت کنند.