اینسومنیاک از بین شخصیت‌های مختلف مارول Spider-Man را برای ساخت بازی انتخاب کرده است

استودیوی اینسومنیاک گیمز که وظیفه‌ی توسعه‌ی عنوان مورد انتظار Spider-Man را بر عهده دارد، در واقع اسپایدر من را از بین شخصیت‌های مختلف دنیای مارول برای ساخت بازی انتخاب کرده است.

  1. ۱ سال قبل
اینسومنیاک از بین شخصیت‌های مختلف مارول Spider-Man را برای ساخت بازی انتخاب کرده است
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مدیر عامل اینسومنیاک یعنی تد پرایس (Ted Price) در گفت و گو با کوتاکو، گفته است که سونی و مارول گروهی از شخصیت‌های مارول را در اختیارشان گذاشته‌اند تا یکی از آن‌ها را انتخاب کنند و آن‌ها نیز در نهایت اسپایدر من را انتخاب نموده‌اند.

خلاصه‌ی داستان: سونی به سراغ ما آمد و پرسید که آیا می‌خواهیم با مارول کار کنیم یا نه. سونی و مارول به ما اجازه دادند که تصمیم بگیریم براساس چه شخصیت/دنیایی بازی بسازیم و ما اسپایدر من را انتخاب کردیم.

اینسومنیاک گیمز Spyro ،Ratchet and Clank و Resistance را در کارنامه‌ی خود دارد و به نظر می‌رسد که Spider-Man گسترش و دنباله‌روی استایل گیم‌پلی و طنز و شوخ‌طبعی آن‌ها باشد. همچنین قطعاً یکی از دلایلی که باعث شده اینسومنیاک اسپایدر من را به دیگر شخصیت‌های مارول برتری دهد، معروف‌تر بودن آن است. مسلماً یک بازی براساس اسپایدر من بسیار پرفروش‌تر و پرسر و صداتر خواهد بود تا عنوانی براساس Quicksilver!

Spider-Man قرار است در سال جاری میلادی به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد.