عنوان Shadow of the Tomb Raider فردا معرفی خواهد شد

بنظر می‌رسد نام ماجراجویی بعدی لارا کرافت Shadow of the Tomb Raider خواهد بود که قرار است سپتامبر امسال برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

  1. ۱ سال قبل
عنوان Shadow of the Tomb Raider فردا معرفی خواهد شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اواخر سال ۲۰۱۷ بود که بطور رسمی تائید شد نسخه جدیدی از سری Tomb Raider در دست ساخت و توسعه قرار دارد. حال امروز با توجه به آنچه که در وب‌سایت رسمی بازی به انتشار رسیده، جزئیات تاز‌ه‌ای از ماجراجویی بعدی لارا کرافت بدست آمده است.

امروز وب‌سایت رسمی Tomb Raider طی یک بروزرسانی، آماده رونمایی از چیزی شد که قرار است فردا رقم بخورد. با ورود به سایت بازی پیامی تحت عنوان “۱۵ مارس (۲۴ اسفند) ساعت ۱۶:۳۰ (به وقت ایران)” برای شما به نمایش درخواهد آمد. اما با بررسی کدهای وب‌سایت بازی، بنظر می‌رسد که خود سازندگان بصورت نامحسوس سعی در اعلام نام و تاریخ انتشار نسخه بعدی Tomb Raider داشته باشند.

عنوان Shadow of the Tomb Raider پایانی خواهد بود بر ماجراجویی‌های لارا کرافت که در تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) در دسترس قرار خواهد گرفت.

سایر اطلاعات قابل توجهی که در کدهای سایت رسمی ذکر شده، اعلام می‌دارد که بازی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد، و اینکه رونمایی رسمی از نسخه بعدی Tomb Raider در تاریخ ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) انجام خواهد شد و پس از آن پیش‌خرید عنوان مذکور در دسترس قرار خواهد گرفت.

در پایان لازم بذکر است که نام Shadow of the Tomb Raider مدتی بود که بعنوان شایعه در فضای مجازی دست به دست می‌شده و برای طرفداران چندان غافلگیر کننده نبود. باید دید که فردا از چه چیزی رونمایی خواهد شد. نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.