تریلری جدید از بازی Kingdom Come: Deliverance منتشر شد | نمرات بازی

اخیرا تریلری جدید از بازی Kingdom Come: Deliverance منتشر شده است که در جریان آن نمرات داده شده به بازی را مشاهده خواهید کرد.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
تریلری جدید از بازی Kingdom Come: Deliverance منتشر شد | نمرات بازی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اطلاعات بیشتر در ادامه قابل مشاهده است.

بازی Kingdom Come: Deliverance در تاریخ ۲۴ بهمن ماه مصادف با ۱۳ فوریه برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. این بازی توانست نمرات خوبی کسب کند و نظر طرفداران و بازیکنان را به خود جلب کند.

حال به تازگی تریلری جدید از بازی Kingdom Come: Deliverance توسط تیم سازنده آن منتشر شده است که نمرات بازی را از منابع مختلف به نمایش می‌گذارد.

به طور کلی، اتفاقات و داستان بازی Kingdom Come: Deliverance در قرن ۱۵ میلادی اتفاق می‌افتد. در واقع این بازی داستان زندگی شخصیتی به نام هنری را روایت می‌کند که خانواده خود را طی جنگی که متجاوزان به منطقه بوهمیا انجام داده اند، از دست داده است و حال قصد دارد تا انتقام پدر و مادر خود را از آنان بگیرد.

بازی Kingdom Come: Deliverance در دسته عناوین واقع‌گرا قرار می‌گیرد و در آن مثل سایر عناوین، خبری از جادو، اژدها و دیگر موجودات غیر واقعی نیست. سازندگان به شدت سعی کرده‌اند تا بازی یک نتیجه کاملا همسان با واقعیت را به بازیکنان ارائه دهد. بخش صداگذاری در این بازی به خوبی توانسته وظیفه خود را اجرا کند و نتیجه خوبی را به کاربران ارائه دهد. از سویی دیگر، تیم سازنده دنیایی بزرگ و وسیع را در بازی قرار داده است که جزئیات بالایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. گرافیک بازی و جلوه‌های بصری به خوبی طراحی شده‌اند و این اجازه را به شما می‌دهند که برای مدتی به تماشای محیط و دنیای پویای آن بپردازید. این ویژگی‌ها در کنار چرخه شب و روز بازی، در بازی Kingdom Come: Deliverance حضور خواهند داشت.

البته یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که این بازی از آن رنج می‌برد، مشکلات بخش فنی است که واقعا در برخی مواقع کاربران را به شدت آزار می‌دهد. باگ‌های مختلفی در بازی وجود دارد که ممکن است شما را از ادامه بازی ناامید سازد، مثل گرفتار شدن اسب شخصیت بازی هنگامی که از حصار ها می‌پرد، یا ناپدید شدن اجزای بدن شخصیت‌ها که البته با بروزرسانی‌های جدید بازی، این مشکلات تا حدودی برطرف شده است.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Kingdom Come: Deliverance را با موضوع نمرات آن مشاهده کنید:

تریلری جدید از بازی Kingdom Come: Deliverance منتشر شد | نمرات بازی

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰