نگاهی به تبر کریتوس در تریلر جدید عنوان God of War

هرچه که به انتشار عنوان God of War نزدیک تر می شویم اطلاعات و جزییات زیادتری از این عنوان در دسترس قرار می گیرد.

  1. یکشنبه ۱۲ فروردین ۹۷ ساعت ۱۲:۰۲ (۱ سال،۴ ماه قبل)
نگاهی به تبر کریتوس در تریلر جدید عنوان God of War
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به تازگی شرکت سونی تریلر جدیدی را از عنوان God of War منتشر کرده است که در این تریلر، با تبر کریتوس و نحوه عملکرد آن در بازی زیادتر آشنا می شویم.

همان طور که می دانید کریتوس در عنوان God of War سلاح جدیدی در اختیار خواهد داشت؛ این سلاح یک تبر به اسم Leviathan است که کریتوس می تواند از آن در مبارزات استفاده کند. حال به تازگی تریلر جدیدی از عنوان God of War منتشر شده که در این تریلر، کوری بارلوگ، کارگردان این عنوان، در ارتباط با سلاح های فرانچایز God of war و اینکه ایده ساخت تبر کریتوس چگونه و از کجا به وجود آمده است توضیحاتی ارائه می دهد. این تریلر مشاهده می کنیم که بازیکنان نه تنها قادر بوده تا تبر کریتوس را به سمت دشمنان وی پرتاب کنند، بلکه با فشردن کلید خاصی تبر به دستان کریتوس باز می گردد. به نظر می رسد در این زمینه سازندگان از خدای نورس یعنی ثور(Thor) و قدرت ویژه Mjölnir که چکش را به دستان وی باز می گرداند، الهام گرفته اند. البته با توجه به اینکه داستان بازی بر خلاف نسخه های قبلی، افسانه های اساطیر نورس را روایت می کند، طبیعی است که سازندگان از افسانه ها و خدایان نورس الهامات زیادی گرفته باشند. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

نگاهی به تبر کریتوس در تریلر جدید عنوان God of War

دانلود با کیفیت ۲۱۶۰p

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

ساخت عنوان God of War به پایان رسیده و اینکه این عنوان می تواند با توجه به تغییرات اساسی که در این فرانچایز به وجود آورده است می تواند موفقیت نسخه های پیشین را تکرار کند یا خیر هنوز مشخص نیست. البته برای درک این موضوع لازم نیست تا زمان انتشار آن صبر کنیم زیرا شرکت سونی به تازگی تایید کرده است که اولین نقدهای عنوان God of War در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۸(۲۳ فروردین ۱۳۹۷) منتشر می شود.

عنوان God of War در تاریخ ۲۰ آوریل ۲۰۱۸(۳۱ فروردین ۱۳۹۷) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس خواهد بود.