تاریخ و زمان دقیق برگزاری کنفرانس زنده الکترونیک آرتس(EA Play ۲۰۱۸) مشخص شد

شرکت الکترونیک آرتس همانند سال گذشته قصد دارد امسال نیز به جای شرکت در کنفرانس E۳، رویداد اختصاصی خود یعنی EA Play را برگزار کند.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
تاریخ و زمان دقیق برگزاری کنفرانس زنده الکترونیک آرتس(EA Play 2018) مشخص شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حال به تازگی تاریخ و زمان دقیق برگزای این رویداد مشخص شده است. با ما همراه باشید.

شرکت الکترونیک آرتس در ماه فوریه اعلام کرد که آن ها به مانند سال گذشته، به جای شرکت در  کنفرانس ۲۰۱۸ E۳، رویداد اختصاصی خود را برگزار خواهند کرد. این رویداد EA Play نام داشته و حال به تازگی الکترونیک آرتس برنامه های خود برای این رویداد را اعلام کرده است. به گفته الکترونیک آرتس، افراد و سازندگان بزرگی در رویداد EA Play حضور خواهند داشت و این طور به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد تا عناوین جدید خود از جمله Battlefield ۵ و Anthem را طی این رویداد به نمایش بگذارد. به علاوه باید منتظر معرفی و رونمایی از عناوین ورزشی جدید این شرکت به مانند FIFA ۱۹ نیز باشیم. احتمالا عناوین یاد شده تا اواخر سال ۲۰۱۸ در دسترس خواهند بود. البته لازم به اشاره است که نمایش زنده و آنلاین الکترونیک آرتس حتی پس از پایان یافتن رویداد EA Play همچنان ادامه داشته و شاهد نمایش گیم پلی و مصاحبه با عوامل سازنده بازی ها نیز خواهیم بود.

رویداد EA Play در تاریخ شنبه ۱۹ الی دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷( ۹ الی ۱۱ ژوئن ۲۰۱۸) ساعت ۱۱ صبح به وقت آمریکا(۲۲:۳۰ به وقت تهران) در سالن مشهور هالیوود پالادیوم برگزار می شود.