موج جدیدی از بازی ها به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس باکس وان اضافه خواهد شد

مایکروسافت لیست عناوین جدید و متعددی که به زودی از ایکس باکس اورجینال به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس باکس وان اضافه می شوند را اعلام کرد.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
موج جدیدی از بازی‌ها به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان اضافه خواهد شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

۱۹ عنوان جدید به ۱۳ بازی که در سال گدشته از ایکس باکس به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس باکس وان آمده بود، اضافه شد. عناوین مورد نظر اواخر ماه جاری و در دو مرحله عرضه می شوند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

در تاریخ ۱۷ آوریل (۲۸ فروردین ۱۳۹۷) عناوین Blinx: The Time Sweeper, Breakdown, Conker: Live & Reloaded, The Elder Scrolls III: Morrowind, Hunter: The Reckoning, Jade Empire, Panzer Dragoon Orta و SSX۳ آماده بازی می شوند.

پس از آن در تاریخ ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت ۱۳۹۷) عناوین Destroy All Humans!, Full Spectrum Warrior, Mercenaries: Playground of Destruction, MX Unleashed, Panzer Elite Action: Fields of Glory, Star Wars Battlefront, Star Wars Battlefront II, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, Star Wars Jedi Starfighter, Star Wars Knights of the Old Republic II و Star Wars Republic Commando قابل بازی هستند.

بر اساس صحبت های مایکروسافت، عناوین بالا دارای گرافیک پیشرفته تری نسبت به نسخه های اصلی خود می باشند و با رزولوشن ۴K بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان، ایکس باکس وان اس و ایکس باکس وان ایکس قابل اجرا خواهند بود.

عناوین جدیدی که به این سرویس اضافه می شوند، مثل همیشه به صورت دیجیتال در فروشگاه ایکس باکس قابل خرید می باشند. اگر جزء افرادی هستید که تا الان دیسک بازی مورد نظرتان را نگه داشته اید، می توانید به راحتی آن را درون ایکس باکس وان خود قرار دهید و از آن لدت ببرید.