تاریخ عرضه MXGP Pro برای رایانه های شخصی مشخص شد

پس از مشخص شدن تاریخ انتشار این بازی برای پلتفرم رایانه های شخصی می توانید خود را برای انجام مسابقات هیجان انگیز در گل و لای آماده کنید.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
تاریخ عرضه MXGP Pro برای رایانه‌های شخصی مشخص شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

عنوان MXGP Pro شروعی دوباره برای سری MXGP است که در تابستان سال جاری به انتشار خواهد رسید. پس از عرضه عناوینی نظیر Monster Energy Supercross علاقه مندان به مسابقات موتوکراس می توانند یک بار دیگر با یک بازی شبیه ساز در این سبک همراه شوند و لحظات به یادماندنی را با آن تجربه کنند. آخرین اطلاعات به دست آمده از این عنوان این است که توسعه دهندگان آن، بازی را برای عرضه در تاریخ ۸ تیر سال جاری (بیست و نهم ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) آماده کرده اند.

سیستم جدید Bike Set-Up به کار رفته در این بازی، به بازی بازان این قابلیت را می دهد که هر قسمتی از متورسیکلت خود را شخصی سازی کنند و تغییرات عمده و گسترده ای را در عملکرد و ظاهر آن به وجود بیاورند. از جمله تغییراتی که بازی بازان می توانند در موتورسیکلت های خود به وجود بیاوند، می توان به تغییر در سیستم فیزیک آن ها، وزن آن ها و وضعیت قرار گیری موتور سوار روی آن اشاره کرد که علاوه بر این ها بازی بازان می توانند نیروهای محرکه موتورسیکلت خود را هم شخصی سازی کنند.

بازی بازان در این بازی می توانند به تمرین مهارت های خود بپردازند تا آمادگی زیادتری برای شرکت در مسابقات این بازی پیدا کنند. همچنین با شخصی سازی متورسیکلت خود می توانند هر تغییری که دوست دارند در آن به وجود بیاورند و ظاهر و مشخصات آن را به کلی دگرگون کنند. این ویژگی ها به تجربه هر چه بهتر بازی بازان از این بازی کمک خواهد کرد و باعث خواهد شد که این افراد خود را در بازی با چالش های سخت و نفس گیر روبه رو کنند تا آمادگی پیروزی در رقابت های سخت این بازی را به دست بیاورند.

ما در ادامه تریلر معرفی این بازی را برای شما آماده کرده ایم که هم می توانید به صورت آنلاین تماشا کنید و هم با کیفیت های مختلفی که برایتان در نظر گرفته ایم، دانلود کنید.

تماشای آنلاین ویدیو:

تاریخ عرضه MXGP Pro برای رایانه‌های شخصی مشخص شد