گزارش: پلی استیشن ۵ تا قبل از سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد

هفته گذشته شایعاتی مبنی بر عرضه احتمالی پلی استیشن ۵ در سال ۲۰۱۸ منتشر شده بود که تقریبا غیر منطقی به نظر می رسید.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
گزارش: پلی‌استیشن ۵ تا قبل از سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حال به تازگی یکی از اعضای سایت Kotako در گزارشی تمام این شایعات را بی اساس خوانده و به این نکته اشاره می کند که عرضه کنسول جدید شرکت سونی تا قبل از سال ۲۰۲۰ تقریبا غیر ممکن است.

هفته گذشته شاهد انتشار شایعه عجیبی بوده ایم که از عرضه کنسول پلی استیشن ۵ در سال ۲۰۱۸ خبر داده و حتی به مشخصات سخت افزاری این کنسول نیز اشاره شده بود. حال یکی از کارمندان وب سایت Kotaku طی اظهار نظری جالب عنوان می کند که انتشار این کنسول در سال ۲۰۱۸ رویایی بیش نبوده است.

جیسون شرایر (Jason Schreier) مصاحبه های مختلفی را با ناشران و سازندگان بازی های ویدیویی به خصوص سونی و استودیو های ترد پارتی این شرکت انجام داده است و به گفته وی، اگرچه کار ساخت کنسول پلی استیشن ۵ آغاز شده است اما سونی هیچ برنامه ای برای عرضه این کنسول در سال ۲۰۱۸ و یا حتی سال آینده نداشته و بعید است که کنسول پلی استیشن ۵ تا قبل از سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شود. البته لازم به اشاره است، منابع آقای شرایر بر این نکته تاکید داشته اند که تاریخ یاد شده فقط یک حدس و گمان بوده و با توجه به عظیم بودن چنین پروژه ای ممکن است تاریخ معرفی و عرضه کنسول پلی استیشن ۵ نیز در طول زمان تغییر یابد.

با توجه منتشر شده، دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو لازم نیست تا به این زودی ها نگران تعویض کنسول خود باشند زیرا که به نظر می رسد شرکت سونی همچنان به خانواده پلی استیشن ۴ وفادار خواهد بود.