اینسومنیاک گیمز هیچ برنامه ای برای نسخه آزمایشی بازی Spider-Man ندارد

هفته پیش تاریخ انتشار بازی Spider-Man توسط استودیو اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) فاش شد، و از آن به بعد سوالات بسیار زیادی برای هواداران این بازی و کاربران کنسول پلی استیشن ۴ بوجود آمد، و آن ها سوالات خود را از طریق وب سایت توئیتر از این استودیو می پرسند که استودیو اینسومنایک گیمز به زیادتر سوالات پاسخ می دهد.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
اینسومنیاک گیمز هیچ برنامه ای برای نسخه آزمایشی بازی Spider-Man ندارد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

استودیو اینسومنایک گیمز از وب سایت توئیتر برای ارتباط با طرفداران این بازی و انتشار خبرهایی از این بازی استفاده  می کند. این استودیو در طی آخرین صحبت های خود در توئیتر اعلام کرد که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انتشار نسخه آزمایشی (Demo) از این بازی ندارد، و آن ها تمام تمرکز و توان خود را برای به اتمام رساندن ساخت این بازی گذاشته اند. با این حال انتظار می رود که این استودیو نسخه ای آزمایشی برای این بازی منتشر نماید.

اگر شما اخبار این بازی را مرتب دنبال کرده باشید، حتما می دانید که داستان و سناریو این بازی به مراتب بزرگ تر از بازی Sunset Overdrive خواهد بود و بطور قطع محتوای زیادتری خواهد داشت، پس دور از انتظار نیست که حجم دانلودی این بازی بالا باشد. طبق صحبت های اخیر استودیو اینسومنیاک گیمز، “اندازه دقیقی” [برای دانلود و نصب این بازی] وجود ندارد، اما حجم دانلودی زیاد خواهد بود. آن ها هنوز تصمیم خود را برای قرار دادن پری لود (PreLoad، دانلود بازی قبل از انتشار) نگرفته اند اما این مسئله تا قبل از انتشار این برطرف خواهد شد.

همانطور که گفته شده بود، محتوای پیش خرید این بازی ( سه لباس، ۵ امتیاز برای ارتقا وسایل، ربات عنکبوتی) در بازی قابل دسترس هستند و حتی اگر شما بازی را پیش خرید نکنید می توانید آن ها را آزاد کنید. همچنین کسانی که بازی را پیش خرید کره باشند تا زمانی که بازی اجازه دسترسی به محتوای پیش خرید (لباس و ربات عنکبوتی) را نداده باشد، نمی توانند از آن ها استفاده کنند.

فقط یک لباس از سه لباسی که قرار است در محتوای پیش خرید این بازی باشند معرفی شده است که آن هم اسپایدر پانک (Spider Punk) نام دارد که قابلیت پخش موسیقی با گیتار و ضربه به دشمن را دارد. دو لباس دیگر هنوز معرفی نشده اند. یکی از این دو لباس قرار است به زودی معرفی شود ولی لباس سوم قرار است در ماه های خرداد و تیر معرفی شود، و احتمال می رود که از این لباس طی مراسم E۳ رونمایی شود.

بازی Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی استیشن ۴ با سه نسخه متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتر عرضه می شود.