میزان فروش کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن از مرز چهار میلیون دستگاه عبور کرد

کنسول نینتندو سوییچ تا به حال میزان فروش فوق العاده ای در کشور ژاپن داشته است و بلاخره توانست از مرز چهار میلیون دستگاه در این کشور عبور کند.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
میزان فروش کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن از مرز چهار میلیون دستگاه عبور کرد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

فهرست Media Create، جدیدترین میزان فروش کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن را نشان می دهد. در حال حاضر این کنسول در کشور ژاپن فروش بیش از چهار میلیون دستگاه داشته است. به طور دقیق، میزان فروش کنسول نینتندو سوییچ در این کشور ۴,۰۳۶,۷۹۷ دستگاه تخمین زده شده و این کنسول به یکی از محبوب ترین کنسول های کشور ژاپن تبدیل شده است. با این حال شگفت انگیز ترین خبر این است که این میزان فروش کنسول نینتندو سوییچ در ژاپن فقط در عرض دوازده ماه بوده است.

از سوی دیگر کنسول پلی استیشن ۴، رقیب سرسخت کنسول نینتندو سوییچ تا به حال توانسته به فروش ۶,۶۲۶,۶۵۶ دستگاه در کشور ژاپن برسد. این میزان فروش پلی استیشن ۴ در کمتر از ۳۸ ماه بوده است ولی در مقایسه با نینتندو سوییچ، کنسول پلی استیشن ۴ شروع ضعیف تری در کشور ژاپن داشت که ناشی از کمبود بازی های ژاپنی در اوایل عرضه این کنسول و همچنین پشتیبانی گسترده ی سازندگان بازی از کنسول پلی استیشن ۳ بود.

اگر میزان فروش کنسول دستی شرکت نینتندو قبل از شروع نسل بعدی از میزان فروش حریف سرسخت خود یعنی کنسول پلی استیشن ۴ زیادتر باشد، شگفت انگیز خواهد بود.