سونی: آمار پیش خرید God of War با انتظارات ما همخوانی دارد

طرفداران پلی استیشن ۴ بی صبرانه انتظار بازگشت دوباره کریتوس را می کشند. با توجه به نزدیک شدن تاریخ انتشار بازی مورد انتظار God of War، مدیر تولید این مجموعه مصاحبه ای با سایت MCVUK داشته و در طی آن به سوالاتی در خصوص بازاریابی این بازی پاسخ داده است. با گیمفا همراه باشید.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
سونی: آمار پیش خرید God of War با انتظارات ما همخوانی دارد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

آقای جان ادوارد مدیر تولید God of War می گوید این عنوان یکی از کلیدی ترین بازی های سونی در سال ۲۰۱۸ به شمار می رود. وی همچنین درباره میزان پیش فروش God of War نظر خود را این گونه بیان داشته است:

آمار پیش خرید God of War در حال حاضر با انتظارات ما همخوانی دارد و این میزان از پیش خرید با انتشار نقدها افزایش چشمگیری خواهد داشت.

این نظر منطقی به نظر می رسد چراکه این روزها اکثر بازی بازان قبل از اقدام به پیش خرید یک بازی، نقدها و نظرات سایت ها و ومراجع معتبر را در نظر می گیرند. با این وجود، این اعتماد به نفس شرکت سونی در بیان افزایش چشمگیر میزان پیش خرید با انتشار نقدها گواه کیفیت بالای این بازی است. چندی پیش نیز خبری منتشر شد مبنی بر شکست رکورد پیش فروش توسط God of War در شبکه پلی استیشن که گواه دیگری است بر اعتماد طرفداران به این بازی.

ادوارد به طور خلاصه گذری بر بحث بازاریابی God of War در کشور انگلیس نیز داشت:

God of War یکی از بزرگترین عناوین سال ۲۰۱۸ سونی است. به همین منظور سرمایه گذاری زیادی در بخش بازاریابی این بازی صورت گرفته است.  ما می خواهیم مطمئن شویم که تبلیغات انجام شده در خور عظمت و بزرگی God of War باشد؛ این بازی عنوانی حماسی و اکشن_ماجراجویی است و قرار است تبلیغات آن در سینماها و تلویزیون های بزرگ به نمایش درآید. علاوه براین تبلیغاتی برای برنامه های تلویزیونی و رادیویی تدارک دیده شده است و تریلرهای سینماتیک بازی در طول مسابقات ورزشی و سریا ل های تلویزیونی پخش خواهد شد. تعداد زیادی از بیلبوردهای خیابانی و اتوبوس های شهری نیز برای تبلیغات آماده شده اند. علاوه براین محتواهای دیجیتالی گسترده و تریلرهای جدیدی برای سایت های بازی و شبکه های مجازی تدارک دیده شده است.

در نظر داشته باشید که محدودیت عرضه نقدها و نمرات بازی فردا به پایان خواهد رسید و شما می توانید اخبار آن را از گیمفا دنبال کنید.

همرسانی نوشتار: