تخفیفات جدید سرویس استیم شامل مجموعه The Witcher نیز می شود

در جدیدترین تخفیفات سرویس استیم (Sream)، مجموعه بسیار محبوب The Witcher Series به چشم می خورد.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
تخفیفات جدید سرویس استیم شامل بازی The Witcher 3 نیز می‌شود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

طرفداران می توانند هر سه نسخه عنوان The Witcher به همراه تمامی بسته های الحاقی موجود را با تخفیف قابلی خریداری کنند. برای کسایی که می خواهند این مجموعه فوق العاده محبوب را برای اولین بار تجربه کنند، این فرصت عالی را از دست ندهند. این مجموعه، بخاطر داستان سرایی درگیرکننده، روابط شخصیت های با هم دیگر در طی هر سه نسخه، مورد تحسین منتقدان و طرفداران قرار گرفت. داستان این مجموعه تاریک فانتزی حول، شخصیت هیولا کُش یعنی گرالت از ریویا (Geralt of Rivia) قرار دارد.

در معرفی مجموعه The Witcher Series باید بگوییم، استودیو سی دی پراجکت رِد (Cd Projekt Red) با ساخت این مجموعه موفق به خلق دنیایی شد که تقریبا در هیچ یک از کتاب های فانتزی دیده نمی شود. مجموعه The Witcher Series از آن بازی های برجسته ای است که بازیکن بعد از تجربه آن، احساس رضایت و کاملی پیدا می کند که در کمتر بازی ها دیده می شود.

اولین نسخه از این بازی با نام The Witcher ۱ در سال ۲۰۰۷ میلادی عرضه شد که با کسب امتیاز متای ۸۱ توانست توجه منتقدان را به خود جلب کند. شما هم اکنون می توانید نسخه Enhanced Edition آن را با قیمت $ ۱٫۴۹ در سرویس استیم خریداری کنید.

دومین نسخه با عنوان The Witcher ۲: Assassins of Kings در سال ۲۰۱۱ میلادی توانست به امتیاز متای فوق العاده ۸۸ دست یابد. طرفداران می توانند نسخه Enhanced Edition آن را با قیمت $ ۳ تهیه کنند.

در نهایت سال ۲۰۱۵، آخرین نسخه از این مجموعه با عنوان The Witcher ۳: Wild Hunt عرضه شد و توانست امتیاز متای رویایی ۹۳ را به خود اختصاص دهد. نسخه The Game Of The Year Edition همراه با تمام بسته های الحاقی آن با قیمت $ ۲۰ قابل خریداری است.

بازی های دیگری که در سرویس استیم تخفیف خورده اند شامل: بازی Plague Inc: Evolved با قیمت $ ۶، بازی Mount and Blade به تنهایی با قیمت $ ۳ و بسته های الحاقی آن به تنهایی با قیمت $ ۷ و در آخر بازی Farm Manager ۲۰۱۸ با قیمت $ ۱۷ قابل خریداری هستند.