اطلاعات جدیدی از Overkill’s The Walking Dead منتشر شد

به تازگی اطلاعات جدیدی از عنوان Overkill’s The Walking Dead منتشر شده است که ما را با مکانیک های گیم پلی این بازی زیادتر آشنا می کند.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
اطلاعات جدیدی از Overkill’s The Walking Dead منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

جدید ترین اقتباس صورت گرفته از The Walking Dead، توسط سازندگان بازی Pay Day ۲ یعنی استودیو اُورکیل (Overkill) در حال توسعه است. ما می دانیم که این بازی بر خلاف عناوین استودیو تل تیل (Telltale)، بر پایه تصمیمات اخلاقی نیست و دارای سبک تیراندازی خواهد بود.

با اینکه عنوان Overkill’s The Walking Dead برای عرضه در پاییز امسال برنامه ریزی شده است اما اطلاعات زیادی از این بازی در اختیار نداریم. اینطور به نظر می رسید که ساخته جدید Overkill عنوانی شبیه Pay Day ۲ خواهد بود اما ظاهراً این گونه نیست.

در طی مصاحبه ای که بین مجله رسمی پلی استیشن و آقای المیر لیستو (Almir Listo) مدیر جهانی برند شرکت Starbreeze انجام شد، وی اعلام کرد که لحن این بازی با عنوان گروهی Pay Day ۲ بسیار فرق دارد و به خاطر فضای تاریک آن، زیادتر به Game of Thrones شبیه است.

براساس اطلاعات منتشر شده، ظاهراً نگه داری از سلاح یکی از بخش های مهم بازی است. برای مثال اگر به تفنگ خود رسیدگی نکنید، ممکن است در بدترین زمان گیر کند و نتوانید از آن استفاده کنید. معمولاً درون پایگاه ها باید سلاح خود را تعمیر کنید.

علاوه بر مکانیک مذکور، این بازی مانند عنوان The Last of Us دارای بخش ساخت و ساز به صورت ریل تایم (Real Time) است. همچنین مانند دیگر عناوین زامبی محور، کمبود منابع بخش مهمی از بازی محسوب می شود.

نظر شما در مورد این بازی چیست? اگر قصد دارید در مورد شخصیت های این بازی زیادتر بدانید، می توانید تریلر های منتشر شده از مایا و آیدن را مشاهده کنید.

بازی Overkill’s The Walking Dead در پاییز امسال برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.